fot. Biser Todorow

Antoine Griezmann z własną organizacją esportową

Antoine Griezmann dołączył do długiej listy sportowców, którzy postanowili zainwestować część swoich zarobków w esport. W ten sposób powstało Grizi Esport, nowa organizacja, za którą współodpowiedzialny jest właśnie m.in. 28-letni piłkarz.

Zawodnik FC Barcelony i reprezentacji Francji już w przeszłości sygnalizował swoją miłość do gier komputerowych, prezentując na boisku cieszynki wyjęte rodem z Fortnite’a. Nie inaczej sprawa wygląda w przypadku brata Antoine, Théo, który amatorsko próbował już swoich sił na scenie Rainbow Six: Siege. Nic więc dziwnego, że materiały m.in. z tych właśnie gier znalazły się w wideo zapowiadającym powstanie Grizi – organizacji, której symbolem został sympatyczny pingwin.

Dzisiejsze ogłoszenia to jednak dopiero początek. Włodarze Grizi Esport otworzyli bowiem rekrutację, dzięki której chcą wyłonić swoich reprezentantów – poszukiwani są osoby rywalizujące w takich tytułach, jak wspomniane już Fortnite i Rainbow Six: Siege, ale także Counter-Strike: Global Offensive, FIFA oraz League of Legends.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Team Vitality

ZywOo najlepszym graczem CS:GO 2019 roku według HLTV

Stało się! Poznaliśmy najlepszego, zdaniem ekspertów serwisu HLTV, gracza CS:GO 2019 roku. Ostatecznie smakiem musiał obejść się ubiegłoroczny triumfa...