Nie da się ukryć, że krótka przygoda z AGO ROGUE pozwoliła Sebastianowi "Colorowi" Czyżykowi udowodnić swoją wartość. Zmiennik akademii Rogue zaprezentował się w pierwszych dwóch tygodniach Ultraligi z naprawdę dobrej strony, pokazując, że jest wielowymiarowym toplanerem. Nie powinno zatem nikogo dziwić, że Polak został zauważony przez skautów z zagranicznych organizacji. Do grona zainteresowanych usługami polskiego zawodnika należał między innymi Team Vitality, który postanowił zaoferować mu kontrakt do końca trwania fazy zasadniczej wiosennego splitu La Ligue Française 2020.

Okazuje się, że problemy wizowe Pavla "Yoppy" Kosticia i Aljošy "Milicy" Kovandžicia nadal nie zostały rozwiązane. Wobec tego włodarze Vitality musieli uciec się do zakontraktowania dwóch dodatkowych zawodników, aby poprawić wyniki i przede wszystkim ustabilizować sytuację zarówno akademii, jak i składu występującego w LEC. Oprócz Colora do akademii Vitality dołączył również Raphaël "Targamas" Crabbé, który w maju ubiegłego roku zakończył karierę ze względu na chęć kontynuowania studiów. Mimo wszystko były wspierający Giants Gaming wspomoże zawodników Vitality.Bee przynajmniej do końca fazy zasadniczej LFL 2020 Spring, gdyż podobnie jak Polak podpisał kontrakt do 9 marca 2020 roku.

Co zatem stanie się z dotychczasowym wspierającym Vitality.Bee, Pierrem "Steeelbackiem" Medjaldim? Francuz najprawdopodobniej nadal będzie dzielić się występami w oficjalnych spotkaniach oraz treningach głównego składu Teamu Vitality z Jakubem "Jactrollem" Skurzyńskim. Przypomnijmy, że Medjaldi miał już okazję zawalczyć w barwach Vitality na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w ubiegłym tygodniu LEC, jednakże nawet jego obecność nie pomogła zespołowi w zdobyciu pierwszego punktu na swoje konto.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że w Vitality.Bee oglądać będziemy teraz dwóch Polaków, którzy zresztą mieli już szansę występować u swego boku – Czyżyk oraz Damian "Lucker" Konefał reprezentowali wspólnie barwy Akademii w zerowym sezonie Ultraligi. Trudno jednak jasno określić, czy Color oraz Targamas mogą być pewni gry w akademii Vitality na dłuższą metę, wszak Yoppa oraz Milica lada dzień mogą uzyskać wizę, a wtedy sztab szkoleniowy zespołu z pewnością raz jeszcze rozważy, jak powinny wyglądać oba składy.

Aktualny skład Vitality.Bee prezentuje się następująco:

Sebastian "Color" Czyżyk
Cantoursna "Nji" An
Lucas "Saken" Fayard
Damian "Lucker" Konefał
Raphaël "Targamas" Crabbé
Nikola "xani" Zrinjski