STS
Faker, T1, Worlds 2019
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Walka o fotel lidera LCK nabiera rumieńców. Czwarta kolejka startuje już jutro

Po trzech tygodniach League of Legends Champions Korea mamy już pewien wgląd na rozkład sił w czołowej południowokoreańskiej lidze LoL-a. Wiemy na przykład, że zawodnicy kt Rolster i APK Prince będą musieli się nieźle napocić, aby zapewnić sobie miejsce w play-offach. Wiemy też, że podobnego problemu nie powinny mieć Gen.G ani T1 – obie te […]

Po trzech tygodniach League of Legends Champions Korea mamy już pewien wgląd na rozkład sił w czołowej południowokoreańskiej lidze LoL-a. Wiemy na przykład, że zawodnicy kt Rolster i APK Prince będą musieli się nieźle napocić, aby zapewnić sobie miejsce w play-offach. Wiemy też, że podobnego problemu nie powinny mieć Gen.G ani T1 – obie te formacje dotychczas przegrały tylko po jednym spotkaniu, a w tym tygodniu będą miały szansę poprawić swój bilans.

Przed dobrą okazją do powiększenia swojego prowadzenia stanie zwłaszcza ekipa Lee „Fakera” Sang-hyeoka, która w najbliższej rundzie podejmie dwie drużyny z dolnej czwórki zestawienia, czyli Griffin i SANDBOX Gaming. Nieco trudniej wygląda terminarz Gen.G, bo Park „Ruler” Jae-hyuk i spółka oprócz APK Prince będą musieli zmierzyć się z trzecim w tabeli Afreeca Freecs. Potencjalnie więc albo dojdzie do jeszcze bardziej zawiłej sytuacji w górnych rejonach, albo ścisła czołówka oderwie się od reszty zestawienia po najbliższym tygodniu.

Nie wolno jednak zapominać o innej formacji z trzeciego miejsca, czyli DragonX. Tym bardziej że formacja Jeonga „Chovy’ego” Ji-hoona będzie mogła odkupić swoją wpadkę z zeszłego tygodnia, kiedy to przegrała oba starcia. W nadchodzącej kolejce podejmie ona APK Price i Griffin, znajdujące się odpowiednio na dziewiątej i ósmej lokacie. Nie tylko w górnych rejonach odbędzie się zacięta walka, bo w bezpośrednim starciu zmierzą się również dwie drużyny znajdujące się w środku tabeli – Hanwha Life Esports i DAMWON Gaming. To spotkanie może rozstrzygnąć, która z tych drużyn bardziej zasługuje na piątą lokatę, czyli ostatnią premiowaną awansem do play-offów LCK.

Harmonogram czwartego tygodnia LCK 2020 Spring Split wygląda następująco:

Środa, 26 lutego
9:00 kt Rolster vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming BO3
12:00 T1 vs Griffin BO3
Czwartek, 27 lutego
9:00 Gen.G vs Afreeca Freecs BO3
12:00 Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports vs DAMWON Gaming BO3
Piątek, 28 lutego
9:00 APK Prince vs DragonX BO3
12:00 T1 vs SANDBOX Gaming SANDBOX Gaming BO3
Sobota, 29 lutego
9:00 kt Rolster vs Hanwha Life Esports Hanwha Life Esports BO3
12:00 DAMWON Gaming vs Afreeca Freecs BO3
Niedziela, 1 marca
9:00 Gen.G vs APK Prince BO3
12:00 DragonX vs Griffin BO3

Wszystkie mecze LCK 2020 Spring Split będziecie mogli obejrzeć na oficjalnej stronie LoL Esports. Transmisja zaczynać się będzie o 9:00 każdego dnia. Pełny harmonogram i wyniki wszystkich dotychczasowych meczów znajdziecie pod tym adresem.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Abordaż zakończony niepowodzeniem. piratesports ulega devils.one w Ultralidze!

Za nami inauguracyjne spotkanie piątej kolejki Ultraligi. Po raz kolejny w akcji zobaczyliśmy wiceliderów tabeli, czyli zawodników devils.one, którzy...