fot. Riot Games

VALORANT oficjalnie prezentuje pierwszego agenta

Z dnia na dzień na temat VALORANT, czyli strzelanki przygotowywanej przez Riot Games, wiemy coraz więcej. Dzisiaj chociażby twórcy gry przedstawili nam oficjalnie pierwszego agenta, który pojawi się w ich produkcji. Jest to Phoenix, postać pochodząca z Wielkiej Brytanii. Na udostępnionym przez dewelopera filmiku możemy zobaczyć jego umiejętności, o których pisaliśmy jeszcze wczoraj.

CZYTAJ TEŻ:
Poznaliśmy umiejętności pierwszych ośmiu postaci VALORANT

Podstawowym skillem Phoenixa jest wyrzucanie kuli ognia, która wybucha po krótkim czasie lub zderzeniu z ziemią. Krąg ognia zadaje obrażenia oponentom i uzdrawia bohatera. Pierwsza postać w grze potrafi także tworzyć ścianę ognia, która blokuje wizję oraz zadaje obrażenia każdemu, kto przez nią przejdzie. Do umiejętności tego agenta należy także rzucanie racy, która wybucha światłem po krótkim czasie, czasowo oślepiając wszystkich, którzy na nią patrzą. Z kolei jego ult to zaznaczenie obecnej lokalizacji, w której odradza się z pełnym zdrowiem, jeśli umrze w czasie trwania umiejętności lub jej trwanie dobiegnie końca.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Vitality stawia na młodość. misutaaa następcą ALEXA

Team Vitality nie zwlekał z prezentacją swojego najnowszego zawodnika CS:GO i zaledwie kilka godzin po pojawieniu się w sieci nieoficjalnych doniesień...