STS
fot. Supercell

Weź udział w turnieju Clash Royale i #zostańwdomu

Kolejne osoby i firmy przyłączają się do akcji #zostańwdomu, której celem jest zachęcenie ludzi do przebywania w bezpiecznych murach własnych domostw. W akcję włączyło się także GrandZoneGaming, które zapowiedziało turniej w Clash Royale.

Ten otrzymał wiele mówiącą nazwę Korona Cup i wziąć w nim udział może dosłownie każdy. Wszystko zacznie się bowiem od eliminacji, które potrwają do 30 marca. Podczas nich wyłonieni zostaną w sumie 64 uczestnicy, który podzielni zostaną na 16 grup BO3. Po tym etapie połowa zawodników pożegna się z imprezą, zaś pozostali przejdą do fazy pucharowej, której zwieńczeniem będzie zaplanowany na 3 maja na godzinę 20:00 mecz finałowy.

Jednocześnie w ramach Krona Cup prowadzona będzie zbiórka charytatywna – wszyscy zainteresowani mogą przekazywać datki pod tym adresem. Docelowo GrandZoneGaming zamierza zebrać tysiąc złotych, którzy przekazany zostanie uczestnikom w formie nagród. Jeżeli pojawi się jakakolwiek nadwyżka, organizator zobowiązał się wspomóc nią działania, których celem jest edukacja gamingowej społeczności w sprawie koronawirusa. Warto też zaznaczyć, że każdy, kto przeleje co najmniej 100 zł, otrzyma od GZG specjalny upominek.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Flashpoint ogłasza nowe terminy spotkań. Wiemy, kiedy zagrają MICHU i rallen

We wtorek włodarze Flashpointu podjęli jedyną słuszną decyzję i odwołali zmagania lanowe w Los Angeles z uwagi na zagrożenie koronawirusem. Liga CS:GO...