fot. Activision

Nowe bronie i operator już niedługo w Call of Duty: Warzone

Call of Duty: Warzone spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem graczy, którym battle royale od studia Infinity Ward bardzo szybko przypadł go gustu. Nic więc dziwnego, że twórcy zamierzają kuć żelazo, póki gorące i już teraz zapowiedzieli kilka nadchodzących nowości.

W najbliższym czasie w grze pojawią się cztery nowe bronie. Mowa tutaj chociażby o strzelbie 725, która swego czasu cieszyła się wśród fanów Modern Warfare nie najlepszą sławą z uwagi na zbyt wielką moc. Ponadto w nasze ręce otrzymamy także karabiny MK2 Carbine i EBR-1 oraz pistolet .50 GS. A na tym nie koniec, do naszej dyspozycji trafi też nowy operator – Talon. Temu towarzyszyć będzie jego wierny pies, Indiana, który będzie zabijać przeciwników, jeśli wcześniej uda nam się do nich zakraść i zadać cios nożem w plecy. Wszystko to miało pojawić się w Warzone już dziś, ale twórcy w nocy poinformowali, że aktualizacja zostanie nieznacznie opóźniona i zostanie opublikowana za kilka dni.

Warto również nadmienić, iż twórcy rozważają rozbudowę swojej produkcji. Na ten moment na serwerze przebywać może jednocześnie 150 graczy, ale Patrick Kelly, jedna z osób zarządzających Infinity Ward, w rozmowie z USA Today zapowiedział, iż już teraz testowana jest rozgrywka z 200 uczestnikami. Jednocześnie testowane są różne rozmiary składów – na ten moment grać możemy tylko solo lub w trójce. Kelly zapewnił jednak, iż studio bada inne możliwości i podzieli się nimi, gdy uzna, że sprawdzą się w grze.

Call of Duty: Warzone swoją premierę miało 10 marca. Już 24 godziny później tytuł mój pochwalić się ponad 6 milionami graczy, a trzy dni później liczba ta wzrosła już do ponad 15 milionów.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Słabszy Wukong i mocniejszy Nasus. Co jeszcze czeka nas w patchu 10.7 w LoL-u?

Wielkimi krokami nadchodzi kolejna aktualizacja League of Legends, która na oficjalne serwery gry wprowadzi nie tylko odświeżoną wersję Fiddlesticksa,...

>