STS
fot. Riot Games

Jak i gdzie dostać dostęp do bety VALORANTA? Oto poradnik i lista polskich streamerów!

Jak zdobyć dostęp do zamkniętej bety VALORANTA? Spieszymy z wyjaśnieniami, bo sprawa nie jest wcale tak skomplikowana, chociaż będziemy musieli liczyć także na szczęście.

Trzeba bowiem pamiętać, że nie wszyscy zainteresowani ostatecznie będą mogli testować najnowszą produkcję Riot Games. Twórcy League of Legends przygotowali określoną pulę miejsc, które przekazane zostaną tym, którzy oglądać będą wybrane przez firmę streamy z VALORANTA. Cały proces przebiegnie podobnie, jak w przypadku Legends of Runeterra – podczas transmisji będziemy mieć pewną szansę na to, by spośród wszystkich widzów dostęp do bety trafił właśnie do nas. Najpierw jednak musimy wykonać kilka kroków:

1. Jeżeli jeszcze go nie posiadamy, tworzymy konto Riot. W tym celu możemy wejść na oficjalną stronę VALORANTA:

2. Następnie logujemy się na swoje konto na Twitchu i podpinamy pod nie nasze konto Riot:

3. Potem pozostaje nam już tylko oglądać wybrane przez Riot streamy i czekać na powiadomienie, że dostaliśmy przepustkę:

Transmisje z VALORANTA prowadzić będą przedstawiciele polskiej społeczności. Lista streamerów prezentuje się następująco:

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Clash, League of Legends

Clash powraca po raz kolejny. W ten weekend startuje Freljord Cup

Od zakończenia ostatniej edycji Clasha nie minęły jeszcze nawet dwa tygodnie, a już doczekaliśmy się ujawnienia przez Riot Games kolejnych informacji...