Tęsknicie za powrotem najlepszych polskich rozgrywek League of Legends? Jeśli tak, to będziecie musieli uzbroić się w cierpliwość jeszcze przed dwa najbliższe tygodnie. Zgodnie z naszymi wcześniejszymi doniesieniami czwarty sezon Ultraligi rozpocznie się 9 czerwca we wtorek, czyli dokładnie za czternaście dni.

Ogłoszenie daty startu rozgrywek nie jest jedyną informacją, jaką przekazali organizatorzy. Ultraliga pozyskała nowego sponsora, i to tytularnego. Od teraz zmagania LoL-a od Polsat Games będą odbywać się pod nazwą Alior Bank Ultraliga po nawiązaniu współpracy z polskim bankiem. Niewykluczone więc, że zobaczymy więcej meloników niż tylko na górnej alei Illuminar Gaming.

CZYTAJ TEŻ:
Finaliści EU Masters jednak zmieniają! Raxxo żegna się z K1CK

Wciąż niewiadomą pozostaje natomiast harmonogram pierwszej kolejki i – co ważniejsze – lista uczestników. Na te będziemy musieli poczekać jeszcze co najmniej kilka dni. W sferze pogłosek wciąż pozostaje również potencjalna druga liga, o której informowaliśmy wcześniej. Na razie zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego zwiastuna czwartego sezonu Ultraligi, który pojawił się dzisiaj (zwiastun, nie sezon).