fot. Activision

Kapitan Price kolejną grywalną postacią w Call of Duty: Modern Warfare i Warzone

Wielkimi krokami zbliża się czwarty sezon rywalizacji w Call of Duty: Modern Warfare oraz Call of Duty: Warzone. Oczekiwania są spore, zwłaszcza wśród graczy Warzone’a, którzy od dawna czekają na tryb battle royale dla dwuosobowych składów.

Ale nie o tym będzie teraz mowa. Dziś bowiem za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdzono, że kolejną grywalną postacią w obu gracz spod szyldu Call of Duty będzie legendarny Kapitan Price, o którego fani dopominali się od dłuższego czasu. Ale nic dziwnego, bo członek brytyjskich sił specjalnych to dla serii postać ikoniczna, która brała udział w najważniejszych wydarzeniach spod znaku Modern Warfare i której wizerunkiem promowana była ostatnia wydana w ubiegłym roku część.

Price pojawi się w obu grach wraz ze startem czwartego sezonu, który oficjalnie ruszy 3 czerwca. Można jednak oczekiwać, że na tym nowości się nie skończą, na co wskazują pojawiające się już od pewnego czasu plotki. Więcej na ich temat przeczytać można pod tym adresem.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Huni, Dignitas, LCS 2020 Spring Split

To nie koniec przygody Huniego w Ameryce. Evil Geniuses nowym domem Koreańczyka

Zza oceanu nie przestają napływać do nas wieści dotyczące nowych transferów przeprowadzanych przez amerykańskie drużyny LoL-a. Tym razem newsy dotyczą...

>