W przeszłości Together Esports próbowało dostać się do Ultraligi na drodze baraży, ale nie potrafiło dopiąć swego. I chociaż ostatecznie formację zobaczymy w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej, to już pod inną nazwą – od wczoraj bowiem Together to już H34T Esports.

Za wyniki osiągane przez organizację wspieraną przez dwóch youtuber'ów, Marcina i Dawida Malczyńskich, odpowiadać będzie Bartłomiej "VoV" Ryl. 27-latek w przeszłości związany był m.in. z Teamem Kinguin, gdzie pełnił funkcję analityka. Najbardziej owocny w sukcesy był jednak okres jego współpracy z Illuminar Gaming, wraz z którym sięgnął po triumf w ESL Mistrzostwach Polski, a także stanął na najniższym stopniu podium 2. sezonu Ultraligi oraz Polskiej Ligi Esportowej 2019. Od stycznia tego roku związany był natomiast z Diablo Chairs, które w sezonie 3. zajęło ostatnie miejsce w tabeli, a potem przegrało w turnieju barażowym z TEAM #OPTIONS, co poskutkowało całkowitym rozwiązaniem formacji.

CZYTAJ TEŻ:
Bracia Malczyńscy wkraczają do esportu. Together to od teraz H34T

W składzie H34T znalazł się jeden ze starych znajomych Ryla z czasów iHG, Piotr "Glebo" Dąbrowski, który powraca na polską scenę po rocznej przygodzie z ligą włoską. Środkowej alei strzec będzie Marcin "bucu" Świech – 26-letni gracz wystąpił w każdej z dotychczasowych edycji Ultraligi, reprezentując Wisłę Płock Esport oraz AVEZ Esport. Na supporcie wylądował natomiast Kamil "xCharm" Linchard, który od czasu ubiegłorocznego rozstania z PRIDE nie występował na stałe w żadnym zespole, wspomagając miks o nazwie Próba numer 3. Ostatnie dwa wolne stanowiska przejęli natomiast najmniej doświadczeni zawodnicy, czyli Krystian "Chris" Dobrzański oraz Patryk "Biosun" Kołkiewicz. Ten pierwszy jeszcze do niedawna próbował swoich sił w akademii Illuminar Gaming, drugi zaś starał się o angaż w PRIDE.

Skład H34T Esports prezentuje się następująco:

Piotr "Glebo" Dąbrowski
Krystian "Chris" Dobrzański
Marcin "bucu" Świech
Patryk "Biosun" Kołkiewicz
Kamil "xCharm" Linchard
Bartłomiej "VoV" Ryl