Dziś rozpoczyna się Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown, w którym zobaczymy aż dwie w pełni polskie formacje, a także szwedzko-polski miks Jakuba "Lothara" Szygulskiego. Polacy powalczą w ten weekend o nagrody z puli nagród wynoszącej prawie 50 tysięcy dolarów, co zdecydowanie podkręca atmosferę wokół turnieju zorganizowanego z okazji premiery VALORANTA. Kto zakończy zmagania bogatszy o nagrodę główną w wysokości 10 tysięcy dolarów? Dowiemy się już w niedzielę.

Jednakże, aby zawalczyć w finale Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown, najpierw trzeba przebić się przez fazę grupową, która rozstrzygnięta zostanie właśnie dzisiejszego wieczoru. Niestety harmonogram nie jest szczególnie przystępny dla entuzjastów polskich zawodników, gdyż wszystkie mecze z udziałem naszych rodaków rozgrywane będą w tym samym czasie. Starcia drużyny Piotra "izaka" Skowyrskiego, Mateusza "PAGO" Pągowskiego oraz Jakuba "Lothara" Szygulskiego będą miały miejsce o 16:00, 17:00 oraz 18:00. Poniżej znajdziecie pełny harmonogram meczów Polaków w turnieju Twitch Rivals:

5 czerwca
16:00 Team IzakOOO vs Team AlpTV Grupa B, BO1
16:00 Team LotharHS vs Team unlostv Grupa C, Bo1
16:00 Team PAGO3 vs Team wtcN Grupa D, Bo1
17:00 Team Exileshow vs Team IzakOOO Grupa B, BO1
17:00 Team Duno vs Team LotharHS Grupa C, Bo1
17:00 Team Sfory vs Team PAGO3 Grupa D, Bo1
18:00 Team dhulacard vs Team IzakOOO Grupa B, BO1
18:00 Team Anomaly vs Team LotharHS Grupa C, Bo1
18:00 Team Orb vs Team PAGO3 Grupa D, Bo1

Przypominamy, że do play-offów awansują tylko dwie najlepsze ekipy z każdej z grup. Każde potknięcie może zatem okazać się katastrofalne w skutkach, dlatego też Polacy będą musieli być niemalże bezbłędni, by móc powalczyć w fazie pucharowej. Co ciekawe, nawet w ćwierćfinałach Twitch Rivals: VALORANT Launch Showdown obowiązywać będzie system BO1. Zmiana na format najlepszy z trzech przyjdzie dopiero wraz z półfinałami.

Wszystkie spotkania można obejrzeć na kanałach poszczególnych zawodników, dlatego zapraszamy na streamy izaka, PAGO i Lothara.