Parę dni temu 7more7 Pompa Team zaprezentował fanom swoją drużynę League of Legends, która będzie rywalizować w czwartym sezonie Alior Bank Ultraligi. Cała polska scena produkcji Riot Games oniemiała, gdy dowiedziała się, że w barwach organizacji Sergiusza "Nitrozyniaka" Górskiego oglądać będzie byłych graczy devils.one, którzy musieli pożegnać się ze swoim dotychczasowym klubem ze względu na sytuację finansową. Równie zaskakujące wydaje się jednak ogłoszenie składu Pompy, którego celem będzie zawojowanie drugiej dywizji Ultraligi.

Co w tym wszystkim zaskakującego? A no to, że w drugim składzie 7more7 Pompa Teamu znaleźli się gracze, którzy na polskiej scenie występują nie od dziś i można śmiało powiedzieć, że są naprawdę solidni w swoich rolach. Górną alejką zajmie się bowiem Sebastian "Color" Czyżyk, który fantastycznie zaprezentował się jako zmiennik w AGO ROGUE, a następnie rywalizował we Francji razem z Damianem "Luckerem" Konefałem w Vitality.Bee. W dżungli zobaczymy z kolei powracającego na polską scenę po paromiesięcznej przygodzie w Grecji Artura "Rybsona" Gębicza, który wcześniej walczył między innymi w barwach Illuminar Gaming. Ostatnim weteranem sceny w tym zespole jest Damian "Defles" Filipow, czyli zawodnik kojarzony z Szatą Maga, PRIDE oraz do niedawna również z piratesports.

Ten tercet doświadczonych oraz niebywale utalentowanych zawodników w drugim zespole Pompy dopełnić mają gracze związani w przeszłości z Actiną PACT. Mowa tutaj o midlanerze Szymonie "Oranie" Faryju oraz wspierającym Dominiku "Maquku" Makowiaku, którzy występując jeszcze w PACT byli w stanie ograć późniejszych triumfatorów Ultraligi z devils.one. Niestety kariery obu zawodników nie potoczyły się szczególnie dobrze i teraz mają oni szansę na powrót w wielkim stylu. A patrząc na całokształt drugiej ekipy 7more7 Pompa Teamu, mają na to spore szanse, wszak niejeden ekspert polskiego LoL-a bez zastanawiania się umiejscowiłby taką piątkę w Alior Bank Ultralidze.

Co ciekawe, pieczę nad tym projektem sprawować będzie Marek "MenQ" Dziemian – jeden z najlepszych szkoleniowców naszego kraju, który ostatni rok spędził na trenowaniu EURONICS Gaming. Oprócz tego MenQ by również szkoleniowcem Pompa Teamu, gdy ten rywalizował z Illuminar Gaming o koronę na polskiej scenie.

Poniżej prezentujemy pełny skład 7more7 Pompa Teamu, który wystąpi w 2. dywizji Ultraligi:

Sebastian "Color" Czyżyk
Artur "Rybson" Gębicz
Szymon "Oran" Faryj
Damian "Defles" Filipow
Dominik "Maquk" Makowiak
Marek "MenQ" Dziemian