Czwarty sezon Call of Duty: Warzon w końcu wystartował! W związku z tym na serwerach pojawiła się nowa, ważąca niemal 40 GB aktualizacja, która dodaje do gry m.in. zapowiadaną już jakiś czas temu postać Kapitana Price'a, ale także nowy tryb i dwie nowe bronie. Pełna lista zmian i poprawek zawartych w updacie prezentuje się następująco:

Wyzwania Mistrzowskie broni

  • po odblokowaniu złotego kamuflażu dla broni na graczy będą czekać Wyzwania Mistrzowskie. Dla każdej z 51 broni przygotowano po osiem wyzwań, które odblokują dodatkową kartę gracza lub emblemat. Zaliczenie wszystkich wyzwań odblokuje unikatową kartę gracza oraz naklejkę.

Wydarzenia podczas meczu

Podczas każdego z meczów Warzone BR dojdzie do jednego z trzech wydarzeń, które może wymusić na graczach konieczność zmiany strategii. Wydarzenie to odbędzie się zawsze w mid-gamie, tj. po pierwszym Zrzucie i przed zamknięciem Gułagu. Możliwe są następujące eventy:

  • Jailbreak, który przywróci do gry wszystkich graczy znajdujących się w momencie wydarzenia w Gułagu albo obserwujących innych zawodników po swojej pierwszej śmierci. Pozostali żyjący uczestnicy będą mieli minutę na znalezienie uzbrojenia dla powracających partnerów albo na przygotowanie się na powrót przeciwników.
  • Fire Sale, podczas którego większość przedmiotów ze stacji zaopatrzeniowej będzie można kupić za obniżoną cenę albo zdobyć za darmo w przypadku m.in. wykupienia poległych członków drużyny. Wyjątkiem będą zrzuty skrzyni z uzbrojeniem, której cena nie ulegnie zmianie w trakcie trwania 60-sekundowego wydarzenia.
  • Supply Choppers przyniesie ze sobą uzbrojone helikoptery, których zniszczenie odblokuje specjalny zrzut. W nim znajdą się trzy UAV, dwie skrzynki z pancerzem i amunicją, maska gazowa, granatnik oraz duża suma pieniędzy. Co warto zaznaczyć, helikoptery nie będą atakować graczy, jednak nasi przeciwnicy będą w stanie ukraść zawartość odblokowanego zrzutu.

Do playlisty Warzone dodano nowy tryb gry, Warzone Rumble. Podczas niego w Werdańsku zmierzą się ze sobą dwa pięćdziesięcioosobowe składy, których członkowie będą mogli używać własnych zestawów, pojazdów oraz szybkich odrodzeń.

Warzone

  • nowe bronie oraz schematy – w grze można już znaleźć dwie nowe bronie – karabin maszynowy Fennec i karabin szturmowy CR-56 AMAX – oraz serię nowych schematów dla pozostałych broni w grze
  • naprawiono błąd, który powodował, że kontrakt Recon pojawiał się w środku zaopatrzenia w amunicję, co uniemożliwiało jego użycie
  • naprawiono błąd, przez który po ukończeniu misji kontrabanda helikopter nie znikał z mapy, a strzelający w niego gracze nie widzieli znaczników trafień
  • naprawiono błąd, przez który gracze mogli rzucić swoją broń w Gułagu
  • naprawiono exploit, który pozwalał graczom na duplikację zestawów samoreanimacji