STS
fot. Activision

Powrót battle royale dla czwórek oraz nowy operator już w Call of Duty: Warzone

Ostatnie modyfikacje w liście dostępnych trybów w Call of Duty: Modern Warfare oraz Warzone nie przypadły do gustu graczom. A szczególnie tym, którzy są entuzjastami battle royale’a od Infinity Ward, gdyż deweloperzy zdecydowali się usunąć czteroosobowy tryb Warzone, zastępując go Realizmem. Nic więc dziwnego, że wraz z nową aktualizacją powraca battle royale dla czwórek, ale to nie jedyna nowość wprowadzona do gry.

Aktualizacja playlisty zawiera w sumie siedem różnych trybów, w których będziemy rywalizować w najbliższych dniach. Dla trybu multiplayer są to odpowiednio Wojna naziemna piechoty, Realizm Młyn, Wszystko albo nic, Starcie (3 vs 3) oraz Czyste Szaleństwo (10 vs 10). Jeżeli zaś chodzi o battle royale, to od dziś ponownie możemy grać w składach czteroosobowych, a drugą nowością jest tryb Grabież – również przeznaczony dla czwórki graczy w jednej ekipie. Wszystkie wymienione tryby są dostępne na każdej platformie, na której możemy zagrać w CoD:MW.

Odświeżona lista trybów nie jest jednak najistotniejszą zmianą w najnowszym patchu Call of Duty. I niestety nie mówimy tutaj o wyczekiwanym przez wielu nerfie karabinu Grau, bo na to przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Otóż do gry trafił nowy operator, Kyle „Gaz” Garrick, którego możemy kojarzyć z kampanii Modern Warfare oraz Call of Duty 4. Oczywiście w sklepie pojawiła się także możliwość zakupienia specjalnego zestawu z nowym operatorem, w którym znajdziemy dodatkową skórkę, misję, dwa schematy i wiele innych.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Elazer

Przed nami DreamHack StarCraft II Masters Summer. Sześciu Polaków w akcji

Przed nami start fazy grupowej pierwszego tegorocznego turnieju z cyklu DreamHack StarCraft II Masters. Spośród trzydziestu dwóch zawodników biorących...