fot. Ninjas in Pyjamas

Do dwóch razy sztuka? NiP zaprezentował nowy skład VALORANTA

Pierwsze podejście Ninjas in Pyjamas do VALORANTA nie było szczególnie udane. Szwedzka organizacja przygarnęła swój były zespół Paladins, ale ten z miejsca natrafił na problemy spowodowane m.in. światową pandemią. Wobec tego po niespełna trzech miesiącach podziękowano mu za współpracę i postanowiono podążyć w innym kierunku.

Już od kilku dni wiedzieliśmy, że nowymi reprezentantami NiP-u będą Emir „rhyme” Muminovic oraz Niels „luckeRRR” Jasiek, co nie było szczególnym zaskoczeniem, bo obaj oni wspierali już poprzedni zespół przy okazji niektórych imprez. Dziś jednak poznaliśmy graczy zajmujących trzy pozostałe fotele. Najbardziej znanym z nich jest Damien „HyP” Souville, czyli były reprezentant Francji w Overwatchu mający za sobą występy także w Overwatch League pod banderą Paris Eternal. Z kolei Enzo „Fearoth” Mestari i Charles „CREA” Beauvois próbowali swoich sił na scenie Counter-Strike’a, ale nigdy nie udało im się wypłynąć na szersze wody.

Naszym celem było i zawsze będzie posiadanie czołowego składu – nasza wiara w scenę VALORANTA i plany Riotu pozostaje mocna. Nie poddamy się, nim nie znajdziemy się na szczycie – przyznał Jonas Gundersen, COO w Ninjas in Pyjamas. – Stało się jasne, że doświadczenia z CS:GO znacząco wpływają na występy w VALORANCIE, a dodanie do tego szczypty doświadczenia Hypa na najwyższym poziomie sceny Overwatcha daje nam naprawdę mocne fundamenty. Ten skład jest niezwykle skillowy i pokazał już, na co go stać, a także idealnie wpasowuje się w naszą wizję drużynowej chemii i esportowego poziomu. Nie mógłbym być szczęśliwszy – dodał.

W tej sytuacji skład prowadzonej przez Ninjas in Pyjamas sekcji VALORANTA prezentuje się następująco:

  • Emir „rhyme” Muminovic
  • Niels „luckeRRR” Jasiek
  • Damien „HyP” Souville
  • Enzo „Fearoth” Mestari
  • Charles „CREA” Beauvois

Zespół pierwszą okazję do wspólnego występu pod banderą NiP-u będzie mieć już w środę. Tego dnia bowiem rusza WePlay! Invitational, który to turniej międzynarodowy skład zacznie od potyczki z forZe.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar ogrywa K1ck i melduje się w play-offach Ultraligi!

To, czego nie udało się dokonać w piątym tygodniu, Illuminar zrobiło tydzień później. Czwarta drużyna trzeciego sezonu Alior Bank Ultraligi wygrała z...