STS
fot. Illuminar Gaming

Illuminar rozstaje się z Warszim

Mimo że walka o tytuł mistrza świata League of Legends dopiero przed nami, to regionalne rozgrywki dawno dobiegły końca i zdecydowana większość drużyn LoL-a rozpoczęła już przerwę międzysezonową. Wśród nich jest między innymi Illuminar Gaming, które swój ostatni oficjalny mecz rozegrało jeszcze pod koniec lipca. Kiedy przyjdzie nam na nowo oglądać iHG w akcji – […]

Mimo że walka o tytuł mistrza świata League of Legends dopiero przed nami, to regionalne rozgrywki dawno dobiegły końca i zdecydowana większość drużyn LoL-a rozpoczęła już przerwę międzysezonową. Wśród nich jest między innymi Illuminar Gaming, które swój ostatni oficjalny mecz rozegrało jeszcze pod koniec lipca. Kiedy przyjdzie nam na nowo oglądać iHG w akcji – tego nie wiemy. Pewne jest jednak, że kolejny mecz zespół ten rozegra już w innym składzie niż dotychczas.

Dziś bowiem Illuminar rozstało się ze swoim dotychczasowym midlanerem, Marcinem „Warszim” Surałą, związanym z iHG podczas całego czwartego sezonu Alior Bank Ultraligi. W fazie zasadniczej ekipa zajęła piąte miejsce, które gwarantowało miejsce w play-offach, jednak już w pierwszym meczu drabinki pucharowej przegrała z K1CK Neosurf, czyli późniejszym mistrzem całego sezonu. Dla Illuminar ta porażka oznaczała również brak szans na European Masters i zakończenie sezonu jeszcze w lipcu.

Sam Warszi rozpoczął poszukiwania nowego domu już ponad tydzień temu, jednak dopiero dziś stał się oficjalnie wolnym agentem. Co ciekawe, jest pierwszym i jednocześnie jedynym jak dotąd graczem Illuminar, który za pośrednictwem Twittera wyraził chęć znalezienia nowej drużyny. Pozostali wstrzymali się z publikacją jakiejkolwiek wiadomości dotyczącej gotowości do zmiany środowiska.

Tak na chwilę obecną prezentuje się skład Illuminar Gaming:

Dawid „Melonik” Ślęczka
Wojciech „Tabasko” Kruza
Adrian „Odi11” Kruk
Kacper „Czypsy” Zaparucha
Jakub „bezum” Iwanicki
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Trener MAD Lions o Worldsach: Mieliśmy sporo problemów, które powinny być wcześniej rozwiązane

MAD Lions prędko pożegnało się z najważniejszym turniejem w kalendarzu League of Legends, jakim są mistrzostwa świata. Prędko, wszak już w fazie play–...