Wraz z początkiem nowego miesiąca włodarze 100 Thieves zaprezentowali brakujące ogniwa swojej dywizji VALORANTA. Do drużyny Spencera "Hiko" Martina dołączyli Peter "Asuna" Mazuryk oraz Quan "diceyzx" Tran.

O przebudowie zespołu Złodziei po pierwszym, nieudanym wejściu na scenę pisało się wiele i szybko swój błąd dostrzegli także włodarze amerykańskiej organizacji. Po słabych wynikach w połowie sierpnia 100 Thieves opuściła trójka zawodników –  Keane "Valliate" Alonso, Diondre "YaBoiDre" Bond oraz Zachary "Venerated" Roach. Na ich miejsce zwerbowano postacie świetnie kojarzone z Counter-Strike: Global Offensive, czyli Nicholasa "nitr0" Cannellę i Joshuę "steela" Nissana, więc można było spodziewać się, że pozostałe dwa wolne miejsce zajmą także postacie z doświadczeniem z turniejów CS:GO. Dziś przekonaliśmy się, że koszulkę 100 Thieves założą mniej znane w środowisku osoby.

Kontrakty z organizacją podpisało dwóch dotychczasowych reprezentantów Immortals. Peter "Asuna" Mazuryk oraz Quan "diceyzx" Tran jeszcze na początku tego tygodnia brali udział w Pop Flash, ale internetowe rozgrywki nie będą mile wspominane przez Amerykanów. Drużyna zajęła dopiero trzecie miejsce w grupie B i nie wywalczyła awansu do fazy pucharowej. W decydującym meczu Asuna i spółka musieli uznać wyższość Envy.

Tak prezentuje się kompletny skład 100 Thieves w VALORANCIE:

  • Spencer "Hiko" Martin
  • Nicholas "nitr0" Cannella
  • Joshua "steel" Nissan
  • Peter "Asuna" Mazuryk
  • Quan "diceyzx" Tran