Ricky "⁠floppy⁠" Kemery na pewno nie zostanie w tym roku nominowany do nagrody najbardziej lojalnego i wiernego zespołowego partnera. Między innymi dlatego, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, by takową nagrodę przyznawać... no ale także z uwagi na fakt, iż raczej nie spełniałby jej kryteriów. 20-latek miał bowiem wraz z partnerami ze starego składu Cloud9 szukać całą piątką nowego pracodawcy, ale zamiast tego wolał wybrać drogę na skróty i skorzystać z propozycji Henry'ego "Henry'egoG" Greera, dołączając do powstającego pod znakiem Chmurki Kolosa.

CZYTAJ TEŻ:
Tylko krowa nie zmienia zdania. floppy jednak przyłączy się do Kolosa?

Amerykanin jeszcze kilka tygodni temu mówił, że przenosiny do Europy i wizja gry w dopiero budującej się formacji nie są dla niego szczególnie interesujące, a dodatkowo sam nie widział szczególnego zainteresowania jego umiejętnościami ze strony włodarzy C9. floppy i partnerzy nie zostali zresztą pozostawieni na bruku jeśli chodzi o poszukiwania nowego domu, a z wypowiedzi przedstawicieli młodego składu wynikało nawet, że rozmowy z jedną z organizacji są już na bardzo zaawansowanym etapie. Czar jednak prysł i już w kolejnych dniach pojawiły się nieoficjalne informacje mówiące o tym, że Kemery zmienił zdanie i skusił się na bez wątpienia gorącą ofertę dalszej współpracy z Chmurkami, rzecz jasna w innym towarzystwie.

Dziś potwierdziła to sama organizacja, publikując "powitalny" filmik dla 20-letniego strzelca. Także i w tym przypadku Cloud9 nie zamierzało rezygnować ze swojej transparentności i ogłosiło, że nowy kontrakt floppy'ego będzie obowiązywał trzy lata, a jego wartość wyniesie 432 tysiące dolarów. Gracz z USA będzie nominalnie pełnił rolę riflera.

Aktualny skład Cloud9 prezentuje się następująco:

  • Alex "⁠ALEX⁠" McMeekin
  • William "⁠mezii⁠" Merriman
  • Özgür "⁠woxic⁠" Eker
  • Ricky "⁠floppy⁠" Kemery
  • Aleksandar "⁠kassad⁠" Trifunović – trener