STS
czajek
fot. twitter.com/devils1gg

Czajek uzupełnia skład Illuminar Gaming na przyszły sezon!

Jeszcze przedwczoraj informowaliśmy, że dywizja Illuminar Gaming w League of Legends powoli się uzupełnia. Ba, uzupełnia to mało powiedziane, wszak wtedy do pełnego składu brakowało jedynie Midlanera. Dzisiejszego popołudnia wszystkie karty zostały odkryte, jako że organizacja ogłosiła pełną piątkę, która weźmie udział w przyszłorocznych rozgrywkach w LoL-u. Gdy inne drużyny śpią, my knujemy coś niedobrego […]

Jeszcze przedwczoraj informowaliśmy, że dywizja Illuminar Gaming w League of Legends powoli się uzupełnia. Ba, uzupełnia to mało powiedziane, wszak wtedy do pełnego składu brakowało jedynie Midlanera. Dzisiejszego popołudnia wszystkie karty zostały odkryte, jako że organizacja ogłosiła pełną piątkę, która weźmie udział w przyszłorocznych rozgrywkach w LoL-u.

Drużyna wprawdzie niewiele się zmieniła od tej, którą widywaliśmy w ostatnim sezonie Alior Bank Ultraligi. W lesie ponownie zobaczymy Wojciecha „Tabasko” Kruze. Te same twarze zobaczymy także na dolnej czy górnej alejce. Nie zmieni się także postać w roli trenera, wszak zawodników Illuminar wciąż szkolić będzie Jakub „bezum” Iwanicki.

Organizacja zaskoczyła za to najnowszym nabytkiem na środkową linię. Od dzisiaj na niej w barwach iHG zobaczymy Mateusza „Czajka” Czajka. 17-latek jeszcze do niedawna reprezentował 7more7 Pompa Team, z którym doszedł do fazy grupowej European Masters. Organizacja Sergiusza Górskiego zezwoliła swoim zawodnikom na szukanie nowych opcji, dzięki czemu Jakub „Sinmivak” Rucki trafił między innymi do MAD Lions Madrid.

Tak prezentuje się aktualny skład Illuminar na kolejny sezon Ultraligi:

Dawid „Melonik” Ślączka
Wojciech „Tabasko” Kruza
Mateusz „Czajek” Czajek
Adrian „Odi11” Kruk
Kacper „Czypsy” Zaparucha
Jakub „bezum” Iwanicki
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Było dwanaście, zostało sześć. Koniec fazy grupowej IEM NY w Ameryce Północnej

Dla sześciu z dwunastu drużyn, które w ubiegłym tygodniu stanęły na linii startu północnoamerykańskiego Intel Extreme Masters New York 2020: Online, p...