fot. ESL/Adam Łakomy

Pompa ogłasza dwa składy na nadchodzący Trinity Force Puchar Polski

Nareszcie możemy być świadkami ciekawego offsezonu w Polsce. Z uwagi na niedawno ogłoszony Trinity Force Puchar Polski organizacje oraz gracze nie mają kilkumiesięcznej przerwy i mogą testować rozwiązania na nadchodzący sezon Ultraligi Mistrzostw Polski. Z tego powodu w ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ogłoszeń związanych ze składami poszczególnych ekip.

Dzisiaj na takowe zdecydował się 7more7 Pompa Team, który postanowił wystawić nie jeden, a dwa składy na nadchodzące kwalifikacje, które rozpoczną się już w przyszły poniedziałek. Obie ekipy są mieszanką doświadczenia i młodzików, a wszystkich dziesięciu graczy mieliśmy okazję oglądać na Summoner’s Rift podczas poprzednich sezonów Ultraligi.

Damian „defles” Filipow oraz Artur „Rybson” Gębicz, którzy dotychczas reprezentowali akademię organizacji Sergiusza Górskiego teraz staną naprzeciwko siebie w dwóch, można powiedzieć, równorzędnych składach. Z piątki występującej w drugiej Ultralidze swoje miejsce w gronie dziesięciu graczy znalazł także Sebastian „Color” Czyżyk. Warto wspomnieć, że w tych ekipach znalazł się tylko jeden gracz Pompy z poprzedniego składu – Bruno „Bruness” Freund (oczywiście oprócz deflesa, który jednak do tej drużyny wskoczył w zasadzie na sam koniec splitu).

W formacji białej, oprócz wcześniej wspomnianych Colora i Rybsona znalazł się także znany wszystkim Marcin „bucu” Świech, a na dolnej alejce znalazł się jego kompan z Komputronik H34T – Kamil „xCharm” Linchard, który będzie wspierał Michała „Misia” Kopacza. Skład czarny za to na bocie może pochwalić się jego kolegą z piratesports. Tam bowiem wspierającym deflesa będzie Kuba „iGepard” Kowasz. W górnej części mapy drużynę dopełnią Bruness, Kamil „LeQu” Rosik, a także Marcin „Warszi” Surała.

Pełne składy znajdziecie w tym tweecie:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

FIFA 21: Najlepsi boczni obrońcy

W ostatnich dniach opublikowaliśmy dla Was zestawienia najlepszych bramkarzy oraz środkowych defensorów występujących w grze FIFA 21. Teraz zachęcamy,...