To już ostatnia sobota z Trinity Force Pucharem Polski. Dzisiejszy wieczór umili nam spotkanie Cream Realu Betis z K1ck Neosurf, które to będzie starciem w finale drabinki przegranych. Triumfator tego pojedynku stawi jutro czoła AGO ROGUE w meczu o pierwsze miejsce w rozgrywkach.

Cream Real Betis vs K1ck Neosurf
17:00 (BO5)

Podopieczni Pawła "delorda" Szabli już w swoim drugim meczu w turnieju natrafili na niezwykle trudną przeszkodę, jaką była drużyna mistrzów European Masters. Hitowe spotkanie zakończyło się ich porażką 0:2, która oznaczała, że K1ck czeka żmudne przebijanie się przez dolną część pucharowej drabinki. Ale konieczność rozgrywania dodatkowych meczów była w zasadzie jedynym problemem Marcina "iBo" Lebudy i kompanów, bowiem ci nie mieli większych trudności z odesłaniem do domu piratesports i 7more7. W sobotę mistrzów Polski czeka jednak dużo cięższe wyzwanie, bo naprzeciw nich stanie nieprzewidywalny BTS. Ekipa złożona z tercetu polskich graczy nie ma wszakże nic do stracenia, więc na pewno pójdzie dziś na całość. Pytanie tylko, czy wystarczy to, by odeprzeć opór ze strony konkurentów. Wczoraj Krzysztof "Kackos" Kubziakowski i spółka przegrali przecież 0:3 z RGO w górnej drabince, więc sam wynik tej potyczki na pewno nie będzie sprawiał, że przedstawicielom K1ck ugną się nogi. Ale poza samym rezultatem Betis momentami prezentował się na Summoner's Rifcie całkiem nieźle. Problem w tym, że same momenty przebłysku na Łukasza "puki style'a" Zygmunciak i kompanów to zdecydowanie za mało.

Mecze Trinity Force Pucharu Polski będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz YouTube. Transmisja rozpocznie się o godzinie 17:00. Do zgarnięcia w turnieju jest łącznie 50 tysięcy złotych – 28 tys. powędruje do zdobywcy najwyższego stopnia podium, połowa tej kwoty do srebrnego medalisty, a pozostałe 8000 zł do trzeciej drużyny zawodów.