fot. Razer

Cykl otwartych turniejów Fortnite’a Razer Invitational przybywa do Europy

Trwa cykl Razer Invitational. Po Azji Południowo-Wschodniej i Ameryce Łacińskiej przyszła pora na Europę. To właśnie na Starym Kontynencie zarówno amatorzy, jak i doświadczeni gracze Fortnite’a, a nawet profesjonaliści będą mogli wraz z popularnymi streamerami z regionu wziąć udział w walce o nagrody zarówno pieniężne, jak i rzeczowe.

Na Razer Invitational w Azji Południowo-Wschodniej oraz Ameryce Łacińskiej zgromadziliśmy tysiące graczy z 16 krajów, rywalizujących w otwartych turniejach, które zebrały niezwykle entuzjastyczne opinie społeczności – przyznał Zuber Mohammed, Chief Marketing Officer w Razerze. – Przeniesienie tej inicjatywy do innych regionów jest dla nas kolejnym, naturalnym krokiem i nie możemy się już doczekać, aż europejscy gracze będą mogli zarejestrować się do swojego turnieju Razer Invitational. Wiemy, że pokochają rywalizację i szansę na doskonalenie swoich umiejętności podczas dużej imprezy. Kto wie, może odkryjemy nowego Bughę lub Zayta!

Rywalizacja podzielona zostanie na sześć turniejów – między 10 grudnia a 30 stycznia – a w każdym z nich 5 tysięcy uczestników rywalizować będzie o sprzęt od Razera, Intel, Seagate i Pringles w eliminacjach, play-offach oraz finałach. Wszystko zapoczątkuje jednak zaplanowany na 5 grudnia mecz pokazowy między gwiazdami europejskiego streamingu, wśród których znajdą się m.in. Krench Royale, Rogalik czy Rafa. Co znaczące, drużyna każdego ze streamerów składać się będzie również z członków jego społeczności, dzięki czemu praktycznie każdy będzie mógł wziąć udział w owym showmatchu. Warto wspomnieć, że zapisy do zawodów ruszają już dziś – więcej informacji na ich temat znaleźć można na oficjalnej stronie RI-Europe.

Na koniec przypominamy, że o nagrody walczyć będą nie tylko uczestnicy, ale również i widzowie. Ci poprzez oglądanie starć mogą wziąć udział w losowaniu upominków, głosować na MVP, a nawet oddać się rywalizacji w ramach speedrunów na niestandardowej mapie. Transmisja z europejskiego Razer Invitational prowadzona będzie w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, rosyjskim i polskim.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Twórcy FIFY uczczą pamięć Diego Maradony

Wczoraj piłkarski świat obiegła smutna wiadomość – w wieku 60 lat odszedł Diego Maradona, przez wielu uważany za najlepszego piłkarza w historii. Śmie...