STS
fot. Giants Gaming

Erdote żegna się z Giants i opuszcza Hiszpanię

Robert „Erdote” Nowak ostatni rok spędził na scenie hiszpańskiej. Teraz jednak jego przygoda na Półwyspie Iberyjskim dobiegła końca – polski support za pośrednictwem mediów społecznościowych potwierdził, iż opuszcza szeregi Vodafone Giants.

Po roku gry dla Giants, wygraniu Superligi Orange i Iberian Cup, postanowiłem pójść naprzód i ponownie spróbować czegoś nowego. Oznacza to, że w nadchodzącym roku nie będę grać w Hiszpanii. Dziękuję za wsparcie, które otrzymywałem od was wszystkich – napisał Nowak, dla którego przygoda z Giants była pierwszą okazją, by spróbować swoich sił poza Polską. Wcześniej 21-latek grał m.in. w devils.one, wraz z którym sięgnął po mistrzostwo 2. sezonu Ultraligi. W Hiszpanii dołożył do swojego dorobku także pierwsze miejsce w wiosennym splicie tamtejszej ligi i Iberian Cup 2020, a także dwukrotnie, aczkolwiek bez większych sukcesów, zagrał na European Masters.


Aktualne informacje o transferach na scenie League of Legends znajdziesz w naszej relacji:


Warto w tym miejscu wspomnieć, że Erdote nie jest jedynym zawodnikiem, który po zakończeniu sezonu 2020 żegna się z Giants. Jeszcze w listopadzie zespół opuścił trener, Miguel „FearlessS” Santos, w minionych dniach natomiast na podobny krok zdecydowali się koledzy Polaka z serwera, Leon „Lamabear” Krüger, Prodromos „Pretty” Kevezitidis oraz Amadeu „Attila” Carvalho. Na ten moment nie wiadomo, gdzie wszyscy oni, wliczając w to także Nowaka, będą kontynuować swoje kariery.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
IEM Katowice

HLTV: Kolejny Major CS:GO dopiero na przełomie października i listopada 2021

Gdyby wszystko odbyło się tak, jak zakładaliśmy, za nami byłyby już dwa tegoroczne Majory i wszyscy czekalibyśmy na pierwszego Majora w roku 2021. Nie...