STS
Clearlove
fot. Riot Games

Chińska legenda wraca do gry. Clearlove wznawia esportową karierę

Jeden z najlepszych chińskich dżunglerów wszechczasów wraca do czynnej gry. Ming „Clearlove” Kai po roku przerwy znów zagra dla EDward Gaming. W tegorocznym przedsezonie pożegnaliśmy wielu lubianych graczy, którzy postanowili rozstać się z profesjonalną sceną. Na esportową emeryturę udali się gracze tacy jak Bjergsen, Doublelift, Crown, GorillA czy Flame. Tym przyjemniej zobaczyć powrót leśnika, z […]

Jeden z najlepszych chińskich dżunglerów wszechczasów wraca do czynnej gry. Ming „Clearlove” Kai po roku przerwy znów zagra dla EDward Gaming.

W tegorocznym przedsezonie pożegnaliśmy wielu lubianych graczy, którzy postanowili rozstać się z profesjonalną sceną. Na esportową emeryturę udali się gracze tacy jak Bjergsen, Doublelift, Crown, GorillA czy Flame. Tym przyjemniej zobaczyć powrót leśnika, z którym EDG święciło największe triumfy – Clearlove’a.

Kai był związany z organizacją jako gracz od lutego 2014 do grudnia 2019. W tym czasie pięć razy brał udział w Mistrzostwach Świata League of Legends, czterokrotnie dochodząc do ćwierćfinałów. Clearlove może też pochwalić się kilkoma mistrzostwami League of Legends Pro League. Po nieudanym sezonie 2019 został trenerem drużyny, która musiała się jednak zadowolić miejscem w połowie tabeli.

Czy powrót Clearlove’a do składu sprawi, że EDG znów będzie wygrywać? A może okaże się to niewypałem? O tym przekonamy się za kilka tygodni, wszak wiosenny sezon LPL wystartuje najprawdopodobniej już w styczniu.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zawodnik Manchesteru United wygrywa PLE.GG eFootball PES Cup

Osiem rund kwalifikacyjnych, play-offy oraz wielki finał – tyle spotkań potrzebowali organizatorzy PLE.GG eFootball PES Cup, aby wyłonić najlepszego z...