Do tej pory mało było słychać na temat oficjalnych składów uczestników Ultraligi na przyszły sezon. Co prawda na scenie pojawiła się dyskusja o płacach dla zawodników i kondycji jak i przyszłości polskiej sceny, jednakże do tej pory nie wiedzieliśmy, kto będzie reprezentować poszczególne zespoły. Znaków zapytania jedynie przybywało, wszak kilkoro graczy czołowych drużyn z minionego sezonu odchodziło za granicę, czy to do innych europejskich krajów, czy też do samego League of Legends European Championship. Przed szereg postanowiła wyjść 7more7 Pompa Team, która dzisiejszego wieczoru dość niespodziewanie ogłosiła skład na najbliższe miesiące.

W nim znalazła się mieszanka doświadczonych nazwisk z tymi, które nie miały zbytnio okazji rywalizować na największym poziomie w Polsce. Do tej pierwszej grupy zalicza się między innymi Marcin "behave" Pawlak, który przecież zdobył już między innymi trofeum Ultraligi w zerowym sezonie, jako reprezentant Pompa Teamu. Obok niego zagra także Marcin "Warszi" Surała, który przez ostatnie sezony występował w Ultralidze w barwach między innymi PRIDE czy też Illuminar Gaming.

Jeżeli za to mowa o młodych reprezentantach 7more7 Pompa Team, którzy w 2021 będą zbierali swoje pierwsze doświadczenia w profesjonalnym LoL-u, to nie sposób nie wspomnieć tu dolnej alejce. Tam zobaczymy Artura "Athera" Gnata i Wojciecha "Wojtusia" Świdra. Obaj nie mogą na chwilę obecną chwalić się sporym doświadczeniem. Warto także wspomnieć o sztabie szkoleniowym, który będzie dowodził w 2021 roku. Głównym trenerem wciąż pozostaje Adrian "Zetural" Dziadkowiec, który związany jest z organizacją od czerwca tego roku. W roli trenera i analityka będziemy mogli obserwować Marka "MenQa" Dziemiana oraz Kamila "Hajime" Żmudzkiego, którzy również od wakacji są częścią Pompy.

Jednocześnie organizacja ogłosiła, że w związku z banem Warsziego i behave'a, który obowiązuje do 31 stycznia, do tego czasu w barwach drużyny zobaczymy dwie inne twarze. Będą nimi Adrian "adrian" Jackowski oraz Jakub "Ariana" Śliwonik.

Tak prezentuje się obecnie skład 7more7 Pompa Team na przyszły sezon:

Misfits Sebastian "Color" Czyżyk
Marcin "behave" Pawlak
Adrian "adrian" Jackowski (rezerwowy)
Marcin "Warszi" Surała
Jakub "Ariana" Śliwonik (rezerwowy)
Artur "Athera" Gnat
Wojciech "Wojtuś" Świder

Śledź transfery na scenie League of Legends: