fot. Ultraliga/Radosław Makuch

Kolejny Polak zagra w LFL! Karmine Corp nową drużyną Cinkrofa

Jakub „Cinkrof” Rokicki znalazł nową drużynę! Dziś w mediach społecznościowych francuskiej organizacji Karmine Corp ukazało się ogłoszenie, przedstawiające szerszej widowni zarówno Cinkrofa, jak i całą resztę składu. Oprócz Polaka w zespole znaleźli się: Adam „Adam” Maanane, Lucas „Saken” Fayard, Matthew „xMatty” Coombs oraz Raphaël „Targamas” Crabbé.

Karmine Corp jest kolejną mocną na papierze formacją, która stanie do walki o tytuł mistrza Francji w LFL. Trzon zespołu stanowią doświadczeni zawodnicy, którzy od wielu lat prezentują bardzo wysoki poziom gry w europejskich ligach regionalnych. Nie będzie jednak niespodzianką, jeśli Karmine nie uda się zająć we Francji czołowych lokat. Wiosenny split 2021 roku będzie tam niezwykle mocno obsadzony, a w lidze zgromadziła się ścisła czołówka zawodników pukających do bram League of Legends European Championship.

Cinkrof jest siódmym Polakiem, którego poczynania w najbliższych miesiącach będziemy śledzić w LFL. Oprócz niego o tytuł powalczą: Marcin „iBo” Lebuda, Robert „Erdote” Nowak, Lucjan „Shlatan” Ahmad, Paweł „Woolite” Pruski, Jakub „Jactroll” Skurzyński i Miłosz „Raven” Domagalski.

Będzie to pierwsza okazja dla Cinkrofa do pokazania się na francuskiej ziemi. Do tej pory liczne wojaże zagraniczne Rokickiego głównie dotyczyły Hiszpanii czy Niemiec, a polscy kibice z pewnością pamiętają go z drugiego sezonu Ultraligi, podczas którego reprezentował barwy devils.one.

Tak prezentuje się skład Karmine Corp:

Misfits Adam „Adam” Maanane
Jakub „Cinkrof” Rokicki
Lucas „Saken” Fayard
Matthew „xMatty” Coombs
Raphaël „Targamas” Crabbé

Śledź transfery na scenie League of Legends:

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Dywizja Mistrzowska PLE jednak nie dla zespołu pashy. PGE Turów Zgorzelec z pewnym awansem

Zarówno dla zawodników Liquid Biceps jak i dla graczy PGE Turów Zgorzelec środowe spotkanie w ramach baraży Polskiej Ligi Esportowej było niezwykle wa...