Mistrzowie Polski w League of Legends zaprezentowali dzisiaj swój skład na kolejny sezon Alior Bank Ultraligi. W K1CK Neosurf pojawiły się łącznie cztery nowe oblicza, choć trudno powiedzieć, czy sformułowanie to dobrze oddaje rolę Oskara "Raxxo" Bazydły. Utalentowany wspierający wraca do zespołu po splicie spędzonym na Bałkanach i ponownie złączy siły z Łukaszem "puki style" Zygmunciakiem.

Sympatyczny botlaner nie jest jedynym graczem, który zachował swoje miejsce w składzie. Trykot K1CK pozostaje własnością midlanera, Mateusza "Matislawa" Zagórskiego. Pozostałe pozycje w obozie obrońców tytułu przejęła natomiast świeża krew, ale nie mogło przecież być inaczej. Od pewnego czasu wiadomo, iż Marcin "iBo" Lebuda, Lucjan "Shlatan" Ahmad oraz Paweł "delord "Szabla swoją karierę kontynuować będą na zachodzie Europy. Oficjalnie nadal niejasna jest przyszłość Patryka "Mystiquesa" Piórkowskiego, choć support, który latem zastąpił w K1CK Raxxo, łączony jest z akademią amerykańskiego Evil Geniuses.

A więc do rzeczy: nowym szkoleniowcem ekipy został Michał "Flash" Kosicki, który w 2020 roku opiekował się Illuminar Gaming oraz Gentlemen's Gaming, zajmując z obiema formacjami czwartą lokatę w poszczególnych sezonach Ultraligi. Najwyższa pora dostać się na podium – lepszej okazji chyba jeszcze nie było, prawda? W osiągnięciu tego celu Flashowi ma pomóc m.in. dotychczasowy analityk K1CK, Michał "Marin1" Baranowski. Swoją cegiełkę do ewentualnego sukcesu bez dwóch zdań dołożyć mają także toplaner Krzysztof "Kackos" Kubziakowski i leśnik Bruno "Bruness" Freund. Pierwszy z nich 2020 rok spędził na Półwyspie Iberyjskim, natomiast drugi reprezentował devils.one, a następnie 7more7 Pompa Team, pod którego banderą wystąpił nawet na European Masters.

Skład K1CK Neosurf na przyszły sezon wygląda tak:

Krzysztof "Kackos" Kubziakowski
Bruno "Bruness" Freund
Mateusz "Matislaw" Zagórski
Łukasz "puki style" Zygmunciak
Oskar "Raxxo" Bazydło
Michał "Flash" Kosicki
Michał "Marin1" Baranowski

Kiedy po raz pierwszy ujrzymy w akcji nowe oblicze K1CK. Na ten moment to tajemnica. Pamiętając jednak ubiegłe lata, pokusimy się o stwierdzenie, że Ultraliga powróci już za kilka tygodni.