STS
fot. ESL/Carlton Beener

TenZ ustępuje ze składu VALORANTA C9. Skupi się na streamowaniu

Tyson „TenZ” Ngo ma zaledwie 19-lat, ale w trakcie swojej esportowej kariery zdążył zaliczyć już kilka tymczasowych zniknięć oraz powrotów. Podobnie stało się i tym razem, bo młody Kanadyjczyk ogłosił, że ustępuje z podległego Cloud9 składu VALORANTA.

Mam nadzieję, że każdy będzie mógł wesprzeć mnie w tej decyzji. W czasie, gdy będę poza drużyną, zamierzam zaangażować się w rozwijanie moich własnych streamów i kanału YouTube, by tworzyć więcej zawartości. Powrócę do profesjonalnego grania, gdy uznam, że nadszedł ku temu odpowiedni moment – zapewnił Ngo. W trakcie swojej kariery w VALORANCIE nastolatek reprezentował wyłącznie barwy C9, sięgając m.in. po wicemistrzostwo PAX Arena Invitational, czyli zawodów z cyklu IGNITION SERIES.

Nie jest to pierwszy raz, gdy TenZ porzuca zawodowe granie na rzecz roli twórcy treści. Podobna sytuacja miała już miejsce w czasach, gdy rywalizował on na scenie Counter-Strike’a, gdzie posiadał zresztą łatkę sporego talentu. Po latach występów w miksach oraz niżej notowanych formacjach Ngo w lipcu 2019 roku trafił właśnie do Cloud9, ale już po trzech miesiącach z powodu wewnętrznych nieporozumień trafił na ławkę rezerwowych. Nie pozostał na niej jednak zbyt długo, bo już w grudniu stał się oficjalnym streamerem organizacji Jacka Etienne.

W tej sytuacji skład Cloud9 Blue prezentuje się następująco:

  • Skyler „Relyks” Weaver
  • Mitch „mitch” Semago
  • Daniel „vice” Kim
  • James „JamezIRL” Macaulay – trener
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Acer prezentuje nowe notebooki gamingowe z serii Triton, Helios i Nitro

Acer ogłosił dzisiaj zmiany w swojej ofercie laptopów gamingowych, które pojawią się w modelach Predator Triton 300 SE, Predator Helios 300 i Nitro 5....