fot. twitter.com/PlayCODMobile

Poznaliśmy szczegóły nowego sezonu w CoD: Mobile. Powróci Atak Nieumarłych

Już za kilka dni zakończy się w Call of Duty: Mobile sezon trzynasty. Twórcy gry bardzo długo wstrzymywali się z zapowiedzią nowej aktualizacji. Wczoraj w nocy ujawniono jednak krótki zwiastun nadchodzącego sezonu. Co zatem wiemy o noworocznych zmianach?

Przede wszystkim nadchodzący sezon będzie nazywał się Nowy Porządek (New Order) i przyniesie reset w systemie numeracji. Nowa aktualizacja nie będzie bowiem opatrzona liczbą czternaście, a po prostu jedynką. Wiąże się to faktem, że twórcy chcą w każdym roku resetować numerację, aby uniknąć absurdalnie wysokich liczb w tytułach poszczególnych sezonów.

Jeśli chodzi natomiast o zmiany w rozgrywce to firma Activision potwierdziła, że w nowym patchu pojawi się niepublikowana wcześniej mapa. Najprawdopodobniej chodzi o planszę nazwaną Reclaim, która od kilku tygodni znajduje się na serwerach testowych gry. Nowa mapa osadzona została na rynku opuszczonego miasta, pośród licznych wieżowców i drapaczy chmur.

Bardzo ważna jest także informacja, że do mobilnej wersji Call of Duty na pewno powróci tryb znany jako Atak Nieumarłych. Zostanie on jednak przerobiony wobec znanego nam wcześniej pierwowzoru, gdyż od teraz będzie obejmował aż 20 graczy. Do tego najnowsza łatka ma przynieść nowe uzbrojenie, a także poprawić irytujące graczy błędy. Twórcy przyznali, że pracują nad skorygowaniem problemów graficznych oraz lepszą optymalizacją rozgrywki. Należy spodziewać się również, że sezon numer 1 przyniesie nam mnóstwo elementów kosmetycznych.

Nadal nie znamy jeszcze kilku szczegółów nadchodzącej aktualizacji, które mają zostać opublikowane dopiero w nadchodzących dniach. Chodzi tu m.in. o nowy tryb battle royale, o którym, póki co możemy napisać jedynie tyle, że ma pojawić się w grze w najbliższym czasie.

Przypomnijmy, że trwający sezon trzynasty zakończy się 25 stycznia 2021 roku. Oznacza to, że Nowy Porządek pojawi się na serwerach Call of Duty: Mobile w ciągu dwóch następujących dni.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Teemo jest już dostępny na serwerach Wild Rift

W League of Legends: Wild Rift cały czas trwa Ekspedycja Yordlów. Dotychczas to wydarzenie przyniosło nam już 4 bohaterów, takich jak Luku, Kennen, Tr...