Wielkimi krokami zbliżają się finały ePremier League 2020/2021. W ostatnim etapie, który zaplanowano na końcówkę marca, udział weźmie jedynie 40 najlepszych zawodników. Każdy z klubów występujących w najwyższej angielskiej klasie rozgrywkowej może wystawić bowiem po dwóch reprezentantów, z których jeden będzie grał na PlayStation 4, drugi zaś na konsoli Xbox One.

W dniu wczorajszym do grona szczęśliwców dołączył Damian "damie" Augustyniak, który wygrał klubowe play-offy w drużynie Fulham FC. Co warto podkreślić Polak w czterech kluczowych spotkaniach strzelił łącznie aż 29 goli, deklasując każdego z napotkanych rywali. damie będzie reprezentował angielski klub na konsoli PlayStation 4. Partnerem Polaka w londyńskiej ekipie będzie Tom "Painter" Painter, który to z kolei wygrał klubowe kwalifikacje na Xbox One.

Przypomnijmy, że dla Damiana "damie" Augustyniaka nie są to pierwsze finały ePremier League. W 2019 roku Polak zapewnił sobie udział w tym turnieju dzięki wygraniu klubowych play-offów w drużynie Crystal Palace. Warto dodać, że na co dzień damie reprezentuje barwy rosyjskiego zespołu Tundra Esports.

Kluczowe daty ePremier League 2020/2021

  • 15 luty – 3 marca: Klubowe play-offy
  • 23 – 24 marca: Finały ePremier League, faza grupowa i ćwierćfinały
  • 26 marca: Finały ePremier League, faza półfinałowa i finał rozgrywek