Team Finest znowu w komplecie. Zespół VALORANTA, którego częścią od początku tego miesiąca jest Michał "MOLSI" Łącki, zaprezentował dziś swój najnowszy nabytek. Tym okazał się dobrze znany fanom Counter-Strike'a Alexandre "xms" Forté.

Francuz ma na swoim koncie występy m.in. w Teame Heretics, Teamie LDLC oraz Teamie Envy – z tą ostatnią formacją zagrał nawet na Majorze w Bostonie. Od końcówki ubiegłego roku, gdy to dobiegła końca jego współpraca z Heretics, 23-latek pozostawał bez stałego zatrudnienia i wtedy też zdecydował się spróbować swoich sił w VALORANCIE. W tym celu powołał do życia skład, którego częścią stali się również Morgan "B1GGY" Madour oraz Joey "fxy0" Schlosser, ale ten nie przetrwał zbyt długo. – Uważam, że zespół miałby spory potencjał, ale niestety niemożliwa jest dla mnie gra z jedną z negatywnych osób, dlatego postanowiłem odejść – ogłosił Forté pod koniec stycznia.

Dziś, miesiąc po tym wydarzeniu, znalazł on wreszcie dla siebie nowy dom. Od teraz francuski strzelec będzie oficjalnie reprezentować barwy Finest, gdzie zajmie miejsce Jacka "kpiza" Pragnella. Brytyjczyk opuścił ekipę na początku miesiąca, w związku z czym przy okazji eliminacji do VALORANT Champions Tour 2021 podopiecznych izraelskiej organizacji wspomagał właśnie xms. Niemniej do kolejnych spotkań przystąpi on już jako pełnoprawny członek drużyny. – Już teraz odcisnął on na zespole swoje piętno, pomagając nam w zwiększeniu liczby odnoszonych zwycięstw – napisano w oficjalnym komunikacie.

Skład Teamu Finest prezentuje się następująco:

  • Ben „RECIDENT” Battash
  • Gilad „ALIVE” Hakim
  • Daniel „ponkt” Punkt
  • Michał „MOLSI” Łącki
  • Alexandre "xms" Forté
  • Peter „Spin” Bradford – trener