Przed Piotrem "izakiem" Skowyrskim kolejny turniej Call of Duty: Warzone. Popularny polski streamer już dziś weźmie udział w Twitch Rivals: Call of Duty: Warzone Showdown, którego łączna pula nagród wyniesie 75 tysięcy dolarów.

Tym razem towarzyszem 34-latka będzie Marcin "Rocket" Stasiak, z którym izak miał już okazję występować podczas styczniowego Twitch Rivals. Wówczas rodzimy duet wypadł przyzwoicie i zakończył zmagania na 14. miejscu na 66 możliwych. Powtórka byłaby więc mile widziana, ale najpierw Skowyrski i Stasiak muszą przebrnąć przez pierwszy dzień rywalizacji, który rozegrany zostanie z zastosowaniem systemu szwajcarskiego. A warto wspomnieć, że do dnia drugiego awansuje tylko szesnaście najlepszych duetów, które dziś trzykrotnie sięgną po zwycięstwo, zdobywając po drodze największą liczbę fragów podczas kolejnych potyczek.

Twitch Rivals: Call of Duty: Warzone Showdown rozpocznie się o godzinie 17:00 – imprezę z perspektywy izaka śledzić będzie można na jego oficjalnym kanale na Twitchu, który znajduje się pod tym adresem. Co warte wspomnienia, rodzimy streamer transmisję rozpoczął już teraz, prezentując rozgrzewkę oraz trening przed właściwą częścią zmagań.