Team Finest nie nacieszył się zbyt długo posiadaniem pięcioosobowego składu. Po zaledwie dwóch tygodniach zespół opuścił bowiem Alexandre "xms" Forté, który zdecydował się przyjąć ofertę od Alliance, gdzie rozpoczął dziś trzymiesięczny okres próbny.

Francuz to kolejny z graczy z przeszłością w CS:GO, którzy będąc na zakręcie swoich karier postanowili przenieść do VALORANTA. Były reprezentant Teamu Envy i Teamu LDLC taką decyzję podjął jeszcze pod koniec ubiegłego roku, ale dopiero w połowie lutego znalazł stałe zatrudnienie. Wtedy to angaż zaproponowało mu Finest, którego zawodnikiem jest Michał "MOLSI" Łącki, a które szukało piątego członka składu. Tym został właśnie Forté, pomagając swojej nowej drużynie podczas europejskich eliminacji VALORANT Champions Tour 2021, niemniej upragnionego sukcesu nie udało się osiągnąć, bo ekipa na VALORANT Masters nie awansowała.

Mimo to xms na prestiżowym turnieju wystąpi, aczkolwiek już w nowych barwach, zostając przynajmniej na jakiś czas następcą Viliusa "krea6oNa" Malinauskasa. – Mogę z radością ogłosić, że na kolejne trzy miesiące dołączam w ramach testów do Alliance. Dziękuję za wiarę, zrobię wszystko, by dzielić się moją wiedzą oraz doświadczeniem z CS-a i zdobyć tak wiele tytułów, jak to tylko możliwe. Dziękuję też moim byłym kolegom. Wiele się dzięki wam nauczyłem, zarówno w grze, jak i poza nią. Jesteście świetnymi ludźmi i idealnymi partnerami z drużyny. Jestem pewny, że nasze drogi jeszcze się przetną na serwerze, jak i poza nim – przyznał 23-latek w swoim oświadczeniu.

W tej sytuacji skład VALORANTA Alliance prezentuje się następująco:

  • Enzo "Fearoth" Mestari
  • Niels "luckeRRR" Jasiek
  • Tautvydas "hype" Paldavicius
  • Thomas "kAdavra" Johner
  • Alexandre "xms" Forté – testy