Choć od samego rana zalewani jesteśmy całą masą nieprawdziwych wiadomości, tym razem możemy zapewnić, że ta jest prawdziwa. MAD DOG'S PACT otwiera się bowiem na VALORANTA, a swoją przygodę z tytułem produkcji Riot Games rozpoczyna od zatrudnienia składu PIT STOP.

Wspomniana ekipa to między innymi dwukrotny zwycięzca turnieju be!oud Valorant Cup, a także uczestnik europejskich kwalifikacji do VALORANT Champions Tour 2021, w których to miksowy skład kilkukrotnie pokazał się z naprawdę dobrej strony. Jedną z najbardziej wyróżniających się postaci w dobrze prosperującym zespole jest Kacper "Katu" Twórz. Ten w meczach notowanych na portalu TheSpike.gg może pochwalić się nieprzeciętnym ratingiem na poziomie 1,29 – znacząco odstawiając w tej kategorii swoich zespołowych partnerów.

Dla duetu Piotr "YouBreak" Chodoła - Robert "vilczek" Ptok zatrudnienie przez PACT to swoisty powrót na stare śmieci. Obaj gracze byli bowiem związani z dywizji Zula, którą rodzima organizacja miała pod swoimi skrzydłami pewien czas temu. Była to zresztą historia nie bez sukcesów, wszak polska piątka zdołała nawet zakwalifikować się na Zula World Cup. W związku z tym i YouBreak, i vilczek z pewnością chcieliby nawiązać do tych sukcesów także na dużo bardziej rozwiniętej scenie VALORANTA. Pomóc w tym mają Kacper "saiko" Kucharski oraz Wojciech "Stix" Chamielec, którzy uzupełniają zaprezentowany dziś przez organizację skład.

Skład VALORANTA w MAD DOG'S PACT tworzą:

  • Piotr "YouBreak" Chodoła
  • Robert "vilczek" Ptok
  • Kacper "Katu" Twórz
  • Kacper "saiko" Kucharski
  • Wojciech "Stix" Chamielec