Po nieco ponad dwóch miesiącach Michał "MOLSI" Łącki musi ponownie rozpocząć poszukiwania pracodawcy. Polski zawodnik VALORANTA ogłosił dziś bowiem, że postanowił zakończyć swoją współpracę z Teamem Finest, do którego trafił na początku lutego.

Po dwóch miesiącach zadecydowałem, że opuszczę Team Finest – przyznał MOLSI w poście opublikowanym w mediach społecznościowych. – Podczas tych dwóch miesięcy poznałem niesamowitych ludzi, a sam Team Finest zapamiętam jako bardzo przyjacielską i profesjonalną organizację. Mam nadzieję, że chłopaki w końcu znajdą stabilny skład, który nie będzie zmieniał się co trzy tygodnie tak, jak to było w naszym przypadku. Jest to tylko i wyłącznie moja decyzja, dziękuje chłopakom za zrozumienie. Obecnie szukam drużyny [...]. Jestem bardzo zmotywowany i chce grać na najwyższym poziomie w Europie – zakończył.

24-latek w barwach izraelskiej organizacji wziął udział m.in. w eliminacjach do Red Bull Home Ground oraz cyklu VALORANT Champions Tour 2021, niemniej ani on, ani jego koledzy nie zbliżyli się nawet do lokat premiowanych awansem. Wobec tego największym sukcesem MOLSIEGO pod banderą Finest pozostaje triumf w raczej przeciętnie obsadzonym VERSUS LEGENDS. Warto przypomnieć, że w ostatnich meczach klubowym kolegą Łąckiego był inny gracz z Polski, Kamil "baddyG" Graniczka, który dwa tygodnie temu został wypożyczony z Ballisty Esports. Na ten moment nie wiadomo, czy podzieli on los swojego rodaka, czy też pozostanie w ekipie.

W tej sytuacji skład Teamu Finest prezentuje się następująco:

  • Ben „RECIDENT” Battash
  • Gilad „ALIVE” Hakim
  • Daniel „ponkt” Punkt
  • Kamil „baddyG” Graniczka – zmiennik
  • Peter „Spin” Bradford – trener