Niedawno zakończyły się Finały Sezonu Ekstraklasa Games w grze FIFA 21. Emocji na wirtualnych boiskach nie brakowało, a całe rozgrywki ostatecznie wygrał Gracjan "Polako" Gołębiewski, który tym samym zapewnił sobie prawo do gry na Global Series Play-offs. Oprócz niego awans do tego turnieju wywalczyli jeszcze dwaj zawodnicy – Kamil "Riptorek" Soszyński oraz Piotr "Piterek" Kochan.

CZYTAJ TEŻ:
Zakończyły się finały Ekstraklasa Games. Polako najlepszym graczem FIFY w Polsce

Teraz do grona szczęśliwców dołączył także Damian "natsu" Gajewski. Zawodnik Śląska Wrocław bardzo dobrze spisał się w ostatnio rozgrywanych kwalifikacjach europejskich, dzięki czemu zakończył sezon na 40. miejscu na Starym Kontynencie. Jako najwyżej notowany Polak na konsoli Xbox One wywalczył sobie więc awans do dalszej rundy.

Niestety, ta sztuka nie udała się innemu z naszych rodaków, który również do samego końca miał szansę na występ w kolejnej rundzie tego turnieju. Mowa tu o Damianie "damie" Augustyniaku, który na konsoli PlayStation 4 uplasował się ostatecznie na 55. lokacie. Kolejny z Polaków, czyli Nikodem "Piko" Pawlak, zakończył natomiast sezon na miejscu numer 68.

Przypomnijmy, że turniej Global Series Play-offs to ostatni przystanek przed FIFAe World Cup. Trzymamy więc kciuki za Polaków, aby udało im się przebrnąć przez ten etap, a co za tym idzie, aby wywalczyli sobie awans na zbliżające się Mistrzostwa Świata FIFA 21.