Michał "MOLSI" Łącki to nie jedyny zawodnik, który nie będzie dłużej reprezentować barw Teamu Finest. Szeregi izraelskiej organizacji opuszcza również Kamil "baddyG" Graniczka, który został pod koniec marca wypożyczony z Ballisty Esports.

Jak pewnie wiecie moje wypożyczenie do Finest oficjalnie się zakończyło. Chciałbym podziękować chłopakom za możliwość rozegrania z nimi kwalifikacji do VCT Masters – przyznał polski gracz, który bynajmniej do składu Ballisty nie wraca, bo jego miejsce zajął już Sebastian "NEEX" Trela. – Chciałbym serdecznie podziękować Balliście za zielone światło w poszukiwaniu nowej drużyny oraz moim byłym team mate'om, z którymi dostaliśmy się do VCT Masters, w którym pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony – dodał.

W związku z tym baddyG rozpoczyna poszukiwania nowego zespołu i wydaje się, że trafił na odpowiedni okres, bo przecież cykl eliminacyjny do VCT Masters dobiega końca, co oznacza, że niedługo ponownie zaczną się ruchy na transferowej karuzeli. – Czas iść naprzód i od dzisiaj rozpoczynam poszukiwania nowej drużyny, z którą mógłbym powtórzyć, a i nawet przebić poprzednie sukcesy. Nigdy nie byłem bardziej zmotywowany niż teraz do powrotu do gry full time i konkurowaniem z najlepszymi drużynami w Europie – zakończył Graniczka.

W tej sytuacji skład Teamu Finest prezentuje się następująco:

  • Ben „RECIDENT” Battash
  • Gilad „ALIVE” Hakim
  • Daniel „ponkt” Punkt