STS
MSI 2021 League of Legends
fot. Riot Games

Znamy wszystkich uczestników Mid-Season Invitational 2021!

Mimo że rok temu Mid-Season Invitational zostało odwołane w związku z pandemią koronawirusa, tym razem nie pokrzyżowała ona kompletnie planów Riot Games. W tym roku ponownie będziemy mogli oglądać mistrzów wiosennych splitów czołowych rozgrywek podczas turnieju śródsezonowego. Na przestrzeni ostatnich tygodni poznawaliśmy kolejnych uczestników tegorocznej odsłony MSI, a dziś lista partycypantów została wreszcie skompletowana. Jeszcze […]

Mimo że rok temu Mid-Season Invitational zostało odwołane w związku z pandemią koronawirusa, tym razem nie pokrzyżowała ona kompletnie planów Riot Games. W tym roku ponownie będziemy mogli oglądać mistrzów wiosennych splitów czołowych rozgrywek podczas turnieju śródsezonowego. Na przestrzeni ostatnich tygodni poznawaliśmy kolejnych uczestników tegorocznej odsłony MSI, a dziś lista partycypantów została wreszcie skompletowana.

Jeszcze przed południem pod znakiem zapytania stały cztery sloty, przeznaczone dla mistrzów Chin, Wietnamu, Brazylii oraz regionu PCS, złożonego z południowo-wschodniej Azji, Tajwanu, Hongkongu oraz Makau. Wraz z upływem kolejnych godzin kolejne drużyny mogły cieszyć się z mistrzostwa swoich lig, a przed kilkoma minutami zakończył się finał CBLOL, czyli brazylijskich rozgrywek. W nim triumfowało paiN Gaming i to ten zespół zamyka listę uczestników MSI 2021. A ponieważ grupy zostały ujawnione już wcześniej, wiemy, w jakich zestawieniach powalczą poszczególne drużyny.

Tak prezentują się grupy Mid-Season Invitational 2021:

Grupa A Grupa B Grupa C
GAM Esports İstanbul Wildcats Cloud9
Pentanet.GG MAD Lions DetonatioN FocusMe
Royal Never Give Up paiN Gaming DWG KIA
Unicorns of Love PSG Talon Infinity Esports

Warto pamiętać, że w porównaniu z ostatnią edycją doszło do kilku zmian. Po pierwsze, nie ma już fazy play-in, a zamiast niej wszyscy uczestnicy rozpoczną od pierwszego etapu (grupy przedstawione powyżej). Dwie najlepsze ekipy z każdego zbioru awansują do etapu Rumble, gdzie format będzie podobny do znanego już z wcześniejszych odsłon MSI. Sześć drużyn powalczy między sobą w systemie kołowym z rewanżami, a cztery najlepsze awansują do play-offów. Nowego mistrza Mid-Season Invitational wyłoni drabinka pojedynczej eliminacji.

Pierwsze mecze tegorocznej edycji MSI rozpoczną się 6 maja, natomiast triumfatora rozgrywek poznamy 22 maja. Na chwilę obecną harmonogram zmagań jest nieznany. Po więcej informacji dotyczących Mid-Season Invitational 2021 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Wybierz się w podróż po Tuscanie. Wczesna wersja mapy już dostępna do pobrania!

Najpierw były doniesienia, potem pierwsze grafiki, krótkie wideo oprowadzające, aż wreszcie showmatch z udziałem profesjonalnych zawodników – podczas...