STS
fot. EA Sports

Pierwsze TOTS w FIFA 21 zaprezentowane. Polacy z wyróżnieniami

Jedno z największych wydarzeń w kalendarzu gier z serii FIFA powróciło. Chodzi oczywiście o Drużynę Sezonu, która to od wielu lat pojawia się w produkcji studia EA Sports. Tym razem szczególna jest jednak data rozpoczęcia tego wydarzenia, gdyż zazwyczaj musieliśmy czekać na TOTS aż do zakończenia większości europejskich rozgrywek. Wybrano TOTS społeczności Na start wydarzenia […]

Jedno z największych wydarzeń w kalendarzu gier z serii FIFA powróciło. Chodzi oczywiście o Drużynę Sezonu, która to od wielu lat pojawia się w produkcji studia EA Sports. Tym razem szczególna jest jednak data rozpoczęcia tego wydarzenia, gdyż zazwyczaj musieliśmy czekać na TOTS aż do zakończenia większości europejskich rozgrywek.

Wybrano TOTS społeczności

Na start wydarzenia dostaliśmy Team of the Season wybraną przez społeczność graczy. Znalazło się w niej 15 zawodników, którzy zostali wyróżnieni za swoje występy w kampanii 2020/2021. Wśród nagrodzonych piłkarzy znalazło się także miejsce dla Polaka. Gracze z całego świata docenili bowiem Piotra Zielińskiego, który na co dzień występuje w SSC Napoli.

Wśród wyróżnionych zawodników aż czterech otrzymało karty z oceną ogólną wynoszącą 92 punkty. Mowa tu o takich piłkarzach, jak: Harvey Barnes, David Alaba, Aaron Wan-Bissaka czy Federico Valverde. Najniżej, tj. z 87 oczkami na kontach, do Drużyny Społeczności załapali się natomiast Connor Goldson oraz Moise Kean.

Drużyna Sezonu EFL

Co istotne, dziś pojawił się także drugi zespół z serii Team of the Season. Trafili do niego gracze występujący na co dzień w EFL Championship, czyli drugiej angielskiej lidze piłkarskiej. Szczególnie wysoko oceniono tam Emiliano Buendía, Ivan Toney czy Teemu Pukki. Polskich graczy ucieszy natomiast fakt, że także i w tym zestawieniu znalazło się miejsce dla naszego rodaka. Za sezon 2020/2021 w TOTS EFL wyróżniony został bowiem Michał Helik, piłkarz Barnsley FC.

Kiedy kolejne TOTS?

Na koniec warto dodać, że od teraz w każdy piątek pojawiać się będą nowe zespoły złożone z piłkarzy grających w najbardziej prestiżowych ligach świata. Co istotne, niektóre mniej popularne rozgrywki także dostaną swoje Drużyny Sezonu. Te trafią na serwery FIFY 21 w poniedziałkowe wieczory. W następnym tygodniu możemy się spodziewać się więc dwóch nowych zestawień. Jeden z tych TOTS składał się będzie z piłkarzy grających w angielskiej Premier League.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
snatchie x-kom AGO CS:GO

Zaproszenia rozdane. AGO i dycha w zamkniętych eliminacjach do Flashpointa

Przed startem ostatniego otwartego turnieju kwalifikacyjnego do Flashpoint Season 3 organizatorzy zaprezentowali listę zaproszonych do zamkniętego eta...