STS
fot. fb.com/G2paTiTek

paTiTek i zeek na ławce G2 Esports? Skład ma przejść spore zmiany

Po wyjściu VALORANTA skład G2 Esports absolutnie zdominował scenę tejże gry, jednakże w ostatnich miesiącach nie wygląda to aż tak kolorowo. Według neLendirekta ekipa ta ma przejść znaczące zmiany, przesuwając na ławkę aż trzech graczy.

Kryzys mistrzów

Pod koniec 2020 roku hegemonia Samurajów zakończyła się i inne formacje zaczęły walczyć o miano najlepszej na świecie. Na początku tego roku do składu G2 dołączył Aleksander „zeek” Zygmunt, jednakże ten transfer nie pozwolił tejże ekipie powrócić na szczyt. Formacja nie zakwalifikowała się ani na turniej Masters ani na Challengers 1, a w Challengers 2 zajęła zaledwie 5-8. lokatę.

Możliwe rotacje

Z tego też powodu Carlos „ocelote” Rodriguez prawdopodobnie zdecyduje się na zmiany. Skład miałoby opuścić dwóch Polaków – Patryk „paTiTek” Fabrowski oraz wcześniej wspomniany zeek, a także Ardis „ardiis” Svarenieks. Zdaniem neLendirekta nie jest to jednak na ten moment potwierdzone, gdyż organizacja może po prostu nie znaleźć odpowiednich zastępców. Głównymi kandydatami na ten moment mają być Žygimantas „nukkye” Chmieliauskas oraz Auni „AvovA” Chahade, którzy na ten moment reprezentują Team Heretics.

Na pewno jednak w składzie G2 pozostaną Oscar „mixwell” Cañellas oraz Jacob „pyth” Mourujärvi i to właśnie wokół nich ma być budowany nowy skład. Konkrety mają pojawić się w ciągu najbliższych tygodni.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Znamy nowych reprezentantów Polski w eFutbolu. Riptorek i natsu dołączają do kadry

Ponad 2000 uczestników i ponad 3000 rozegranych spotkań. Tak imponująco prezentują się statystyki dotyczące kwalifikacji do reprezentacji Polski w grz...