STS
fot. twitter.com/RNGRoyal

Komplikacje kadrowe także w RNG. Trener zespołu nie przyleci na MSI

W miniony weekend informowaliśmy o roszadach w szeregach PSG Talon przed zbliżającym się Mid-Season Invitational 2021. Ich powodem były problemy zdrowotne. Dzisiaj za to dowiedzieliśmy się o małych zmianach w Royal Never Give Up na MSI. Mistrzowie Chin w League of Legends przylecą do Islandii bez swojego trenera, Wonga „Tabe” Paka Kana. Hongkończyk nie zdoła […]

W miniony weekend informowaliśmy o roszadach w szeregach PSG Talon przed zbliżającym się Mid-Season Invitational 2021. Ich powodem były problemy zdrowotne. Dzisiaj za to dowiedzieliśmy się o małych zmianach w Royal Never Give Up na MSI. Mistrzowie Chin w League of Legends przylecą do Islandii bez swojego trenera, Wonga „Tabe” Paka Kana. Hongkończyk nie zdoła odnowić swojego paszportu przed startem wydarzenia.

Tabe nie przyleci na MSI

Szkoleniowiec musiałby powrócić do Hongkongu w celu zawnioskowania o odnowienie dokumentu. Jednakże, po powrocie na półwysep byłby on zmuszony do 28-dniowej kwarantanny, która spowodowana jest rzecz jasna globalną pandemią koronawirusa. Za to sam paszport drogą pocztową dotarłby w przeciągu 20-30 dni, dlatego też organizacja zdecydowała się, że Tabe będzie łączył się z zespołem zdalnie.

Sam Pak Kan wyjaśnił na weiboo, dlaczego nie powrócił do kraju wcześniej. Niefortunnie trafił do jednego z oddziałów administracyjnych Hongkongu podczas świąt wielkanocnych, kiedy był on zamknięty. Natomiast nie odpowiada mu sam powrót do kraju i przechodzenie kwarantanny, wszak wtedy nie dałby rady wrócić na czas na play-offy LoL Pro League.

MSI 2021 rozpocznie się 6 maja. Szczegółowe informacje na temat rozgrywek znajdziecie w naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Na tego gościa nie ma mocnych. rapha wciąż króluje w Quake'u

W przypadku zakończenia finałów pierwszego etapu Quake Pro League Season 2 pisaliśmy o tym, że "w życiu są pewne trzy rzeczy – śmierć, podatki oraz Sh...