STS
fot. Riot Games/David Lee

Rewolucja kadrowa w dywizji LoL-a Fnatic?

Coraz więcej mówi się o przebudowie składu League of Legends we Fnatic. Od kilku dni regularnie pojawiają się nowe plotki dotyczące między innymi górnej alejki uczestnika League of Legends European Championship. Z tej ma bowiem zniknąć Gabriël „Bwipo” Rau, ale Belg najprawdopodobniej nie przejdzie do innej organizacji. Bwipo przejdzie do dżungli? Bwipo jest członkiem Fnatic […]

Coraz więcej mówi się o przebudowie składu League of Legends we Fnatic. Od kilku dni regularnie pojawiają się nowe plotki dotyczące między innymi górnej alejki uczestnika League of Legends European Championship. Z tej ma bowiem zniknąć Gabriël „Bwipo” Rau, ale Belg najprawdopodobniej nie przejdzie do innej organizacji.

Bwipo przejdzie do dżungli?

Bwipo jest członkiem Fnatic od stycznia 2018 roku, zaś częścią głównego składu LoL-a jest od marca 2018 roku. Przez ten czas występował jako toplaner, ale niewykluczone, że teraz zmieni rolę. Plotki mówią o tym, że Bwipo będzie nowym dżunglerem Fnatic.

Zastanawiacie się pewnie, co w takim razie stanie się z Oskarem „Selfmade” Boderkiem? Profil LEC Wooloo na Twitterze podał, że Selfmade ma przejść do Teamu Vitality. Należy jednak pamiętać, że nie jest to najbardziej wiarygodne źródło w świecie League of Legends.

Mistrz EU Masters może dołączyć do Fnatic

L’Equipe twierdzi, że Fnatic ma już na oku nowego toplanera. Zespół ma podobno wykupić z Karmine Corp Adama „Adama” Maanane’a, czyli triumfatora zakończonego niedawnego European Masters. Francuski portal donosi, że pierwotnie pracodawca Adama zażądał za niego od uczestnika LEC 600 000 euro. Ostateczna kwota wykupu miała być jednak niższa.

Do startu LEC 2021 Summer został nieco ponad miesiąc. Riot Games ogłosiło niedawno, że europejskie zmagania League of Legends powrócą 11 czerwca.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

"Do Pompy może wrócić jedna z jej starych twarzy". Cybergadka – komedyja

W ostatnim czasie dużo mówi się o konsekwencjach zbanowania Sergiusza "TheNitroZyniaka" Górskiego przez Riot Games. Kontrowersyjny influencer z hukiem...