Gracze League of Legends: Wild Rift od kilku dni mogą testować dwóch nowych bohaterów. 6 maja, wraz z aktualizacją 2.2b, na serwerach pojawili się bowiem Kha'Zix oraz Rengar. Jak się okazuje to jednak nie koniec atrakcji, jakie przygotowali dla nas twórcy gry na pierwszą połowę maja. Już niedługo do produkcji zawitać ma bowiem kolejny heros – Renekton.

Umiejętności Renektona w Wild Rift

Renekton jest doskonale znany wszystkim fanom komputerowej wersji League of Legends. To wojownik wywodzący się ze spalonych słońcem pustyń Shurimy. Renekton charakteryzuje się stosunkowo wysokimi obrażeniami podstawowymi i naprawdę przyzwoitą wytrzymałością. Nowy bohater będzie posiadał następujące umiejętności:

  • Rządy Gniewu (pasywna) – Ataki Renektona generują punkty furii. Przy jej maksymalnym poziomie bohater zyskuje dodatkowe efekty do swoich umiejętności.
  • Rzeź Niewiniątek – Renekton macha ostrzem, aby zadać fizyczne obrażenia celom wokół niego i uleczyć część poniesionych obrażeń. Jeśli bohater ma więcej niż 50 punktów furii, obrażenia i wartość leczenia są zwiększone.
  • Bezwzględny Drapieżnik – Renekton tnie cel dwa razy, zadając średnie obrażenia fizyczne i ogłusza go. Jeśli ma ponad 50 punktów furii, tnie trzy razy, niszcząc tarcze na celu, zadając wysokie obrażenia fizyczne i ogłuszając na 1,5 sekundy.
  • Rąb i Siecz - Renekton rzuca się do przodu, zadając obrażenia jednostkom na swojej drodze. Wzmocniony zadaje dodatkowe obrażenia i osłabia pancerz trafionych jednostek.
  • Dominus - Renekton przeobraża się w formę Tyrana, zyskując dodatkowe zdrowie i zadając obrażenia wrogom dookoła. W tej postaci zyskuje on co jakiś czas punkty furii.

Na koniec warto przypomnieć, że dodanie Renektona jest jedną z ostatnich nowości, jakie czekają nas w aktualizacji 2.2. Więcej o tej łatce możecie przeczytać pod tym adresem.