Mid-Season Invitational 2021 zakończone, czas powoli przygotowywać się do startu letniego splitu profesjonalnych rozgrywek League of Legends. Nie tylko w czołowych ligach, których zwycięzcy zapewnią sobie miejsce na Worlds, ale też na mniejszych podwórkach całej Europy – w tym również polskim. Swoje składy na nadchodzący, szósty już sezon Alior Bank Ultraligi zaprezentowały jak dotąd K1CK oraz Illuminar Gaming, a dziś poznaliśmy kompletną piątkę devils.one.

CZYTAJ TEŻ:
K1CK już nie tylko z samymi Polakami! Znamy skład formacji na kolejny sezon Ultraligi

Biosun następcą Zamulka

W kwestii Diabłów doszło jednak do tylko jednej zmiany w głównej drużynie, a dokładnie na pozycji botlanera. Po rozstaniu z Dominikiem "Zamulkiem" Bielą, który w kolejnej edycji Ultraligi będzie bronił barw Illuminar Gaming, pozostało pytanie, kto będzie jego następcą w DV1. Dziś organizacja rozwiała wątpliwości, prezentując Patryka "Biosuna" Kołkiewicza jako swojego marksmana. Nowy nabytek devils.one ma już pewne doświadczenie, jeśli chodzi o grę na najwyższym szczeblu polskich rozgrywek. W czwartym sezonie reprezentował on Komputronik H34T, jednak po trzech tygodniach jego miejsce w wyjściowej piątce zajął... właśnie Zamulek.

To nie koniec nowych twarzy w devils.one

Pozostała czwórka z wyjściowego składu Diabłów już bez zmian – na górnej alei wciąż będziemy mogli oglądać Dawida "sheru" Wojewodę, w dżungli Witolda "Diagu" Nypla, na midzie występować będzie Jakub "Kralzer" Tylman, natomiast u boku Biosuna na dolnej linii grać będzie Hubert "Slipper" Burzec. Nowości będzie jednak więcej niż tylko na pozycji botlanera. O jakich dokładnie nowościach mowa – tego dowiemy się jutro, zgodnie z informacjami przekazanymi przez organizację.

Skład devils.one na szósty sezon Ultraligi:

Dawid "sheru" Wojewoda
Witold "Diagu" Nypel
Jakub "Kralzer" Tylman
Patryk "Biosun" Kołkiewicz
Hubert "Slipper" Burzec

Data startu szóstego sezonu Alior Bank Ultraligi pozostaje póki co nieznana.