STS
fot. Riot Games

Riot prezentuje kolejnego agenta VALORANTA. Poznajcie KAY/O

Wielkimi krokami zbliża się Sezon 3 w VALORANCIE, a to oznacza, że już za chwilę na serwerach gry Riot Games pojawi się również nowy agent – KAY/O. Agent, którego deweloperzy dziś w końcu nam zaprezentowali, publikując przy okazji stosowny trailer. KAY/O – umiejętności i charakterystyka Już niedługo po serwerach będziemy wobec tego biegać jako KAY/O. […]

Wielkimi krokami zbliża się Sezon 3 w VALORANCIE, a to oznacza, że już za chwilę na serwerach gry Riot Games pojawi się również nowy agent – KAY/O. Agent, którego deweloperzy dziś w końcu nam zaprezentowali, publikując przy okazji stosowny trailer.

KAY/O – umiejętności i charakterystyka

Już niedługo po serwerach będziemy wobec tego biegać jako KAY/O. Ten stworzony z zabójczą precyzją cyborg przypadnie go gustu fanom bardziej klasycznego podejścia do FPS-ów. Postać posiada bowiem typowe dla tego gatunku wyposażenie, takie jak granaty błyskowe czy też odłamkowe. Aczkolwiek na tym wachlarz jej możliwości się nie kończy.

W naszym arsenale znajdzie się też specjalny sztylet, który po użyciu może czasowo ograniczyć mobilność znajdujących się w jego zasięgu rywali. Mało? No to co powiecie o umiejętności specjalnej, która nie tylko wzmocni agenta, ale na dodatek pozwoli mu przetrwać własną śmierć i powrócić na pole walki przy pomocy sojuszników.

KAY/O do gry wejdzie podczas Sezonu 3, który rozpocznie się już 22 czerwca. Będzie on trzecim po Yoru i Astrze bohaterem, który w tym roku zostanie opublikowany przez Riot.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos G2 Esports LEC

Jankos żałuje porażki z Schalke 04. "Spodziewaliśmy się skończyć z bilansem 3-0"

G2 Esports ma za sobą nie najgorszy pierwszy tydzień w League of Legends European Championship. Samuraje co prawda pokonały broniące tytułu MAD Lions,...