Anonymo Esports dotychczas znane było głównie z uwagi na swoją dywizję Counter-Strike'a. Dziś jednak rodzima organizacja postanowiła poszerzyć swoje wpływy i zainwestować w scenę głównego konkurenta CS:GO, czyli VALORANTA.

"Dla nas jest to pierwszy kamień milowy"

Co ciekawe, Anonimowi nie tylko ogłosili otwarcie nowej sekcji, ale jednocześnie zaprezentowali skład, który będzie reprezentował ich barwy. Ostatecznie padło na ekipę znaną dotychczas pod nazwą YAZDA, którą regularnie można było oglądać w rozgrywkach spod szyldu Beloud Cup, aczkolwiek brała ona również udział w procesie eliminacyjnym w ramach VALORANT Champions Tour 2021. – Jesteśmy podekscytowani współpracą z dywizją VALORANTA, którą rozpoczęliśmy już jakiś czas temu. Teraz chcemy się tym podzielić ze światem. Wierzymy w drużynę i planujemy ją wspierać w osiąganiu jak najlepszych wyników – zapewnił Kacper Czapiewski, dyrektor marketingu Anonymo.

Dla nas jako drużyny jest to pierwszy kamień milowy, z którego wszyscy się ogromnie cieszymy. Współpraca z Anonymo stwarza nam szansę do jak najefektywniejszego rozwoju na scenie VALORANTA w Polsce. Wierzę, że dzięki wsparciu całej organizacji i zaufaniu, którym nas obdarzyli będziemy w stanie odskoczyć naszej konkurencji nie o krok, lecz o dwa i zawalczyć o największe europejskie trofea. Wraz z Anonymo jesteśmy podekscytowani i zmotywowani jak nigdy wcześniej do dalszej wspólnej pracy. Pokładam wielkie nadzieje w tym zespole i zrobimy co w naszej mocy, żeby gra naszej drużyny dostarczała dużo pozytywnych emocji – stwierdził z kolei Kacper "belmonte" Mordak, trener ekipy.

Skład drużyny VALORANTA reprezentującej Anonymo Esports:

  • Albert "almo" Moscicki
  • Krystian "Freyy" Konopka
  • Dawid "kosti" Kostrzewa
  • Michał "nokocu" Michałów
  • Karol "KanT" Kantor
  • Kacper "belmonte" Mordak – trener