Od dzisiaj gracze na całym świecie mogą cieszyć się nowym bohaterem w League of Legends. Mowa tutaj rzecz jasna o Akshanie, który został wprowadzony wraz z patchem 11.15. Co poniektórzy zdążyli już zacząć narzekać na to, jak mocny jest nowy czempion na Polach Sprawiedliwości. Możliwe, że podobne głosy pojawią się niedługo wśród użytkowników LoL: Wild Rift, wszak Akshan został zapowiedziany również w mobilnej produkcji Riot Games.

Kiedy Akshan trafi do LoL: Wild Rift?

Na razie jednak nieznane są szczegóły na temat Strażnika Światła w Wild Rifcie. Jedyne co znamy, to data premiery postaci w mobilnej wersji LoL-a. Kiedy Akshan trafi do mobilnej wersji League of Legends? Bohater będzie miał swoją premierę 28 lipca 2021 roku.

Nie sposób przewidzieć, jak będą wyglądały umiejętności Akshana. Wiele przecieków w internecie sugeruje, że będą one identyczne do tych z komputerowej wersji gry. Aczkolwiek nieraz przecież mogliśmy spotkać się z przypadkiem, kiedy to dani bohaterowie w LoL: Wild Rift mieli zmieniane zdolności tak, aby łatwiej się z nich korzystało na naszych smartfonach. Jest to wysoce prawdopodobne, że w przypadku Akshana będzie podobnie.

W samym League of Legends Akshan wydaje się  postacią zbyt silną. Możliwe więc, że w Wild Rifcie od razu będzie osłabiony. Niemniej, jak wspomnieliśmy, to na razie zaledwie spekulacje, a na konkrety musimy poczekać parę dni.