STS
EPICENTER
fot. Alliance

Zmiany w dywizji VALORANTA Alliance. kAdavraa trafia na ławkę rezerwowych

Nadszedł czas na zmiany dywizji VALORANTA w Alliance. Daragh „Neekz” Coady przestał pełnić funkcję trenera i został zwolniony ze swojego kontraktu, natomiast Thomas „kAdavraa” Johner został przeniesiony na ławkę rezerwowych. Roszady w składzie Alliance kAdavraa dołączył do zespołu na początku roku i wraz z Enzo „Fearothem” Mestari byli pierwszymi członkami tego projektu. Były już trener […]

Nadszedł czas na zmiany dywizji VALORANTA w Alliance. Daragh „Neekz” Coady przestał pełnić funkcję trenera i został zwolniony ze swojego kontraktu, natomiast Thomas „kAdavraa” Johner został przeniesiony na ławkę rezerwowych.

Roszady w składzie Alliance

kAdavraa dołączył do zespołu na początku roku i wraz z Enzo „Fearothem” Mestari byli pierwszymi członkami tego projektu. Były już trener tej ekipy Neekz pojawił się w składzie stosunkowo niedawno, gdyż miało to miejsce na początku czerwca, jednak organizacja z siedzibą w Szwecji postanowiła mu podziękować i finalnie zakończyć współprace. Na ten moment nie wiadomo kto miałby uzupełnić skład oraz sztab szkoleniowy Alliance.

Co dalej z kAdavrą i Neekzem?

Jak możemy przeczytać w oświadczeniu kAdavryy na jego Twitterze, zawodnik nie zamierza robić sobie przerwy i już teraz zaczyna poszukiwania nowej drużyny. Przeszkodą w tym wszystkim może być fakt, iż ciągle jest zakontraktowany przez Alliance i jego ewentualny transfer do nowego zespołu wiązałby się z opłatą ze strony nowego pracodawcy. Mimo wszystko według doniesień Arrana “Halo” Spake’a, Vitality jest zainteresowane wykupieniem 21-letniego Francuza.

W tym momencie nieznana jest przyszłość Neekza, jednak czytając jego krótki wpis na mediach społecznościowych możemy wywnioskować, że nie był on zainteresowany dalszym trenowaniem tego składu, w związku z czym być może czeka już na niego jakaś inna oferta, która wydaje się być bardziej atrakcyjna dla samego Daragha.

Na ten moment skład Alliance prezentuje się następująco:

  • Enzo „Fearoth” Mestari
  • Niels „luckeRRR” Jasiek
  • Tautvydas „hype” Paldavicius
  • Thomas „kAdavraa” Johner (ławka rezerwowych)
Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Jankos, G2 Esports, LEC 2021 Summer

Jankos: Nie chcę jeszcze kończyć kariery gracza

Decydujące mecze fazy play-off League of Legends European Championship przed nami, lecz jak już dobrze wiemy zabraknie w niej G2 Esports. Wielu fanów...