STS
Fracture VALORANT
fot. Riot Games

VALORANT z nową mapą. Zobaczcie, jak wygląda Fracture

VALORANT dotychczas oferował rywalizację na sześciu mapach. To niebawem się jednak zmieni, bo twórcy gry oficjalnie zapowiedzieli dodanie  lokacji numer siedem. Fracture to bardzo ciekawa miejscówka, niektórzy nazywają ją nawet najbardziej oryginalną dotychczas. Można się zatem spodziewać, że społeczność FPS-a w dyskusjach na jej temat będzie mocno podzielona – jedni będą ją kochać bez pamięci, inni nigdy się do niej nie przekonają.

Film prezentujący Fracture:

Fracture będzie miało kształt litery H, a mapa będzie niejako podzielona na dwa różne, ale połączone światy. Zespół broniący będzie się odradzał w centrum lokacji, zaś atakujący będą prowadzić ofensywę ze skrajnych punktów. Najnowsza miejscówka w świecie VALORANTA będzie również zawierała wiele interaktywnych elementów, które gracze będą mogli wykorzystywać, by zdobyć przewagę. Do tych zaliczyć należy chociażby tyrolki.

Kiedy premiera Fracture?

Dokładna data premiery Fracture nie jest na ten moment znana. Zapowiedziano jedynie, że mapa trafi do VALORANTA wraz z początkiem 2. Aktu będącego częścią trwającego 3. Epizodu. Ten powinien zostać zainaugurowany w przyszłym tygodniu, kiedy udostępniona zostanie aktualizacja 3.05.

Tagi: , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Chovy HLE LCK

HLE ostatnim reprezentantem Korei na Worlds 2021

Znamy już wszystkich reprezentantów Korei Południowej na Mistrzostwa Świata w League of Legends. Dziś awans na zawody, które odbędą się w Europie, wyw...