Już jutro w naszym kraju wielkie święto piłkarskie. Reprezentacja Polski z wielkim Robertem Lewandowskim na czele stawi czoła niezwykle groźnym Anglikom w meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata w Katarze. Z tej okazji KFC przygotowuje specjalną rozgrzewkę dla wszystkich fanów futbolu zarówno w tym klasycznym, jak i wirtualnym wydaniu. Dzięki współpracy z największymi influencerami związanymi z serią gier FIFA wydarzenie zapowiada się naprawdę ciekawie. Dodatkowym smaczkiem są oczywiście nagrody w postaci limitowanej serii padów KFC oraz paczek FIFA Points.

Marka KFC po raz kolejny pokazuje, że świetnie rozumie środowisko gamingowe. Bo czy jest lepszy sposób na wykorzystanie hitowego meczu piłkarskiej reprezentacji Polski, jak przeniesienie go do przestrzeni wirtualnej? Zastanawiacie się w jaki sposób?

Otóż na kanałach czołowych streamerów gry FIFA odbędą się specjalne transmisje, podczas których widzowie będą mieli okazję zmierzyć się z gwiazdami w walce o wyjątkowe nagrody. W akcji wezmą udział Lachu, Jcob, bejott oraz milosz93. Ale jest jeszcze jeden, dodatkowy haczyk. Ponieważ to wydarzenie z okazji meczu Polska – Anglia, dozwolona jest gra wyłącznie tymi drużynami.

Na zwycięzców rywalizacji czekają nagrody w postaci specjalnych padów do gry, przygotowanych przez KFC oraz paczki FIFA Points. Szansę na grę na streamach Jcoba i Lacha, fani będą mieli przez 2 godziny, a u bejotta i milosza93 przez 4 godziny!

Marka KFC posiada spore doświadczenie na wirtualnych boiskach będąc od 2,5 roku oficjalnym partnerem Ekstraklasa Games. W marcu tego roku z okazji finałów tych rozgrywek fani mogli wziąć udział w konkursie "Dream Team KFC" opisując najlepszego ich zdaniem gracza FIFA. Wtedy do wygrania również były limitowane pady oraz szansa zmierzenia się z profesjonalnymi graczami na wirtualnej arenie.

Źródło: informacja prasowa